Sponsor veya Hosting arıyorum

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Şimdi ben napabilirim acaba :? NACSS Mı önerirsiniz SlimmWeb mi
nacss fakat içindeki bir destek yetkilisi kendini bilmez biri. genel sorumlusu ada da benim eski bir arkadaşım. ilettim yöneticilerine ve adaya fakat bir şey yapılmadı. onlara geçerdim ama vazgeçtim. siz bilirsiniz o yüzden.

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nacss fakat içindeki bir destek yetkilisi kendini bilmez biri. genel sorumlusu ada da benim eski bir arkadaşım. ilettim yöneticilerine ve adaya fakat bir şey yapılmadı. onlara geçerdim ama vazgeçtim. siz bilirsiniz o yüzden.
hm başka biyer biliyormusunuz o 2 hosttan başka iyi olan bir yer

BerkKrkmz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Önerim kesinlikle Keyubu.com tarafından yana.
Kendi sunucum da orada barınıyor, Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Referans Sunucu da bırakayım isterseniz :)))))
Play.MelezNW.com

muratcanaykan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende Keyubu diyorum, bir aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım, gerektiği vakitte gerektiği yerde hemen ilgileniyorlar.

Referans olarak bende bırakabilirim :D
play.survnw.com 1.16.1

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Keyubu diyorum, bir aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım, gerektiği vakitte gerektiği yerde hemen ilgileniyorlar.

Referans olarak bende bırakabilirim :D
play.survnw.com 1.16.1
bende bırakıyım rabisu için referans :D
TKSZCraft.MCOyna.Com 1.15.2 ConConCraft

Son düzenleme:

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar @SlayerTuqay_YT ,

Öncelikle burası sizlerin sunucu reklamlarının dönmesi gereken bir konu değildir. Yetkili konusuna gelecek olursak gerekli işlemleri ve kontrolleri toplantımız'da konuşup uygulayacağız.

Sunucu konusuna gelirsek diğer firmaların aksine amacımız kurulduğumuz günden bu yana en uygun fiyata en iyi ve yarı yolda kalmayacağınız bir firma olmaktır. Tüm yatırımlar her zaman bir üst seviyeye yönelik yatırımlar olup bir şeyleri zorlamaktan çekinmeyeceğiz.
Koruma olarak gerçekten sayılı firmalarda olan cihazlar ve işinde usta kişiler tarafından sürekli düzenlemeler yapılmaktadır. 1 günlük test sunucusu sağlayabiliriz memnun kalırsanız bir serüveni beraber tamamlamak isteriz.

Destek kısmına gelecek olursak diğer firmalara karşı işinde profesyonel kişilere neredeyse 7/24 discord, web sitemiz ve whatsapp üzerinden ulaşabilmektesiniz, gerekirse uykuda olalım kaldırın problem değil.

Biz buraya oyun sunucuları kurarak geldik ve sizin sorun ve ihtiyaçlarınızdan en iyi bizim anladığımızı düşünerek sizlere web sitemizi takdim ediyorum. Yakında bayram hediyelerimizle zaten sizleri coşturacağız diye düşünüyoruz.

Web sitemiz: Ana Sayfa | NACSSHOST.COM

Saygılarımızla,
NacssHost | Yönetim Ekibi

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ucuz bir hosting arıyorsanız Size Chroke önerebilirim işlemcileri v.b olsun desteği iyidir tavsiye ederim :)