Sponsorluk Hakkında

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu açma sebebimiz; sponsor adı altında bedava sunucu isteyenler için bir sitem ve aşağıdaki resimde altını çizdiğim skype'ten gelen mesajdır.

Sponsorluk için çokca mesaj geliyor zaten. Ayrıca bu arkadaş sunucu sağladığımız halde bizden ücret talep etmiyormuş.
Valla kırıldık yani hem sunucu sağlayıp hemde aldığı için ücret verseydik iyiydi (!)

Zaten 3 liraya server alabiliyorsunuz. Onu bile veremiyorsanız açmayın server falan zaten.

Dipnot 1: Birini rencide etmek amacıyla açılmamıştır. Zaten gönderen kişinin fotosu veya skype adresi bulunmuyor. Sadece bu konudaki kırgınlığımızı-kızgınlığımızı belirtmek istedik.
Dipnot 2: Sponsorluk(bedava sunucu) sağlamıyoruz.

Son düzenleme:

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
peki sunucumuz çok iyi olursa oyuncu vs vs bakımından sponsor olarak indirim ypıyormusunnuz ?

sadece merak ettim de :D

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adama bak sen. "Hiçbir ücret talep etmeden" dostum zaten adam sana bedava 10 ₺'dan fazla server sağlamış oluyor, sen ücreti sadece maddi olarak düşünme. Kanka o adamın Skype bana da verde haddini bildirelim.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
o sana mesaj atan 12 13 yaşında bir çocuk her iddia sına varım

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adama bak sen. "Hiçbir ücret talep etmeden" dostum zaten adam sana bedava 10 ₺'dan fazla server sağlamış oluyor, sen ücreti sadece maddi olarak düşünme. Kanka o adamın Skype bana da verde haddini bildirelim.
ahahaha bak yine alt alta geldik :D kader bu :D haddini nasıl bildirecenki :D

o sana mesaj atan 12 13 yaşında bir çocuk her iddia sına varım
bilemicem büyük bir teknoloji blogunun sahibiyim dio :D

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
ahahaha bak yine alt alta geldik :D kader bu :D haddini nasıl bildirecenki :D

bilemicem büyük bir teknoloji blogunun sahibiyim dio :D
qendime mayngıraft servariiii istiyoğum :D yalan sölüyor o konuda bedavasitem den site açmıştır 2 3 yazı yazmıştır ve arkası kalkmıştır :D ehehuehueh