Stardew Valley Modlar

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Main_Logo.png

Selamlar efendim! Bugünkü konumda sizlere Stardew Valley'de Mod nasıl yüklenir bundan bahsedeceğim.
Öncelikle Stardew Valley'de workshop yani atölye bulunmadığı için mod yüklemek birazcık değişik. Mod yüklemek için öncelikle SMAPI denilen bir programı indirmemiz gerekmekte. SMAPI, Stardew Valley'e mod yüklememize yarayan bir program. Tam buradan girip indirebilirsiniz. Buyurun VirusTotal

Şimdi gelelim nasıl yüklenir. İndirdiğiniz klasörün içindeki install'e basarak indirebilir veya internal klasörünün içindeki yerden direk olarak oyunun klasörüne atabilirsiniz. İndirdikten sonra mod yüklememiz gerekmekte. Bunun için NexusMod adlı siteyi kullanabilirsiniz. En yeni ve en güzel modlar bu sitede bulunmakta.

İndirmek için öncelikle Download (Manuel) yazan yere tıklayın. Tıkladıktan sonra aşağıda indirme yeri çıkacaktır. Oradan download manually'e tıkladığınız anda mod inecektir. İnen modu smapi ile gelen Mods klasörüne atmanız gerekmektedir. Modu yükledikten sonra SMAPI'nın kendi launcherı ile girmeniz zorunludur aksi takdirde mod çalışmaz. Ayrıca SMAPI'nın kendi launcherı ile girdiğinizde Steam'de Stardew Valley oynuyor olarak görünmezsiniz.

Oyunda bir sürü işe yarayan mod bulunmakta. Bir kişi en işe yarayan modları video olarak çekmiş (ingilizce). Buyurun efenim;
Evet bu konum bu kadardı. Umarım konum işinize yaramıştır. Başka bir konuda görüşmek üzere, iyi forumlar.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Stardew Valey'i bilen birisiyle karşılaşmak şaşırttı beni.
Forumda hiç rast gelmedim Stardew Valey ile ilgili konulara,aslında aklımdan geçiyordu bu konuyu açmak.Sen daha önce davrandın ^,^
Güzel konu ellerine sağlık @Swuupie .

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Stardew Valey'i bilen birisiyle karşılaşmak şaşırttı beni.
Forumda hiç rast gelmedim Stardew Valey ile ilgili konulara,aslında aklımdan geçiyordu bu konuyu açmak.Sen daha önce davrandın ^,^
Güzel konu ellerine sağlık @Swuupie .
Güzel yorumun için teşekkür ederim. Şaşırtıcı, forumda Stardew Valley bilen birisini görmek.

Son düzenleme:

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel yorumun için teşekkür ederim. Şaşırtıcı, forumda Stardew Valley bilen birisini görmek.
Yani,az bilinen oyunlardan.Az bilinen ama kaliteli oyun.Unutmayalım ki Knight Online'de çok az biliniyordu.Sonralardan uğruna cinayet işlenen oyun haline geldi.Tabii ki uğruna cinayet işlensin demiyorum,sadece yeteri kadar ilgi görmüyor.Sadece bu oyunda değil,Türkiye'nin en iyi FPS oyunudur Warface. Ancak oynamak için kimse yok oyunda.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Yani,az bilinen oyunlardan.Az bilinen ama kaliteli oyun.Unutmayalım ki Knight Online'de çok az biliniyordu.Sonralardan uğruna cinayet işlenen oyun haline geldi.Tabii ki uğruna cinayet işlensin demiyorum,sadece yeteri kadar ilgi görmüyor.Sadece bu oyunda değil,Türkiye'nin en iyi FPS oyunudur Warface. Ancak oynamak için kimse yok oyunda.
Haklısın durum böyle yapacak bir şey yok... Sende Stardew Valley var ise online oynayabiliriz istersen :kaş:

Oyundelisii

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kurulumu daha açık bir şekilde anlatır mısınız?

Oyundelisii

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Modlari kurdum oyunu açtım ama modlar çalışmadı sol üst köşede Q I O P Rightmouse bu yazı yazıyordu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.