Steam Oyun Nasıl Alınır?

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

cooltext311858378080107.png

Steam Nasıl Oyun Alabilirim?
Steam hesap açmayı bilmiyorsanız forumumuzda yer alan mevcut konuya gidebilirsiniz.
Steam oyun alma,oldukça basit ve hızlıca yapılan bir durumdur.Steam oyun almak için aşağıda ki talimatlara ve fotoğraflara bakabilirsiniz! Dikkat edilmesi gereken bir kaç husus var.Kaç adet oyun aldığınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.İndirimli bir ürünü sepete eklediğinizde ürünün indirim süresi bittiğinde normal fiyata döner.İnternet bağlantınızı alışveriş yaparken kontrol edin.Ciddi sorunlara yol açabilir.
cooltext311858758328726.png

1.ADIM : Steam uygulamamıza girerek ''MAĞAZA'' bölümüne tıklayalım.

2.ADIM: İstediğimiz bir oyunu bulalım,örnek olarak ''Age Of Civilizations II'' seçtim.

3.ADIM: Oyuna tıklayalım ve sayfasına gidelim ve ''Sepete Ekle'' seçeneğine tıklayalım.

4.ADIM: Otomatik olarak sepete yönlendiriliyor ve Alışveris Sepetiniz'den ''Kendim İçin Satın Al'' butonuna tıklayalım.

5.ADIM: Ödeme sayfasına yönlendiriliyor, ödeme yönteminizi seçin.Örnek olarak Visa seçtim ve ''Devam Et'' butonuna tıklayalım.

6.ADIM: Yaptığınız ödeme türü ile ödeme yapmak için. ''Steam Abonelik Sözleşmesi'' kabul etmeniz gerekmektedir.Kabul ettikten sonra ''Devam Edin''

7.ADIM: Ödeme sayfasına yönlendirilerek,ödemenizi tamamlayıp işlemi bitirmeniz ile oyun almanız başarı ile gerçekleşmiş oluyor.
57-aLp.png

Oyun indirildikten sonra oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken hususları sizin için en üst bölümde değindik.En üst bölümden yararlanabilirsiniz.
-İyi Forumlar Dilerim!

Ekli dosyalar

• Forum1.png
    Forum1.png
    346.3 KB · Görüntüleme: 222
  • Forum2.png
    Forum2.png
    165.2 KB · Görüntüleme: 231
  • Forum3.png
    Forum3.png
    343.7 KB · Görüntüleme: 273
  • Forum4.png