Stick RPG 2 - Çekiliş! - SteamGifts

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
steamGifts.com üzerinden Stick RPG 2: Director's Cut çekilişi yapıyorum.
İsteyen katılabilir.

Rehber
Siteye steam hesabınız ile giriş yapacaksınız. Sonra çekiliş linkinden katılacaksınız.
Çekilişlere puanlarla katılıyorsunuz. 1-2dk da bir 10 puan geliyor zaten.
O yüzden puan önemsiz bir şey.
Ancak site çok bol. O yüzden kazanmak neredeyse imkansız.
Gusül alın öyle girin.
Çekiliş Link

ÇEKİLİŞ BİTTİ
İNGİLİZ KAZANDI
:emin:

Oyunu internet üzerinden oynamak isteyenler: TIKLA

Bol Şans :gg:

Oyun, Çöp adam üstten bakışlı açık dünya oyunu.
GTA 5 in çöp adam versiyonu.

@adenzu54 @SüperAhmet @Goktug14 @Erenbulbul

@Neria991 umarım başka site üzerinden olan çekilişler yasak değildir :/

Son düzenleme:

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben çok bilmiyorum ama o siteden para mı veriyoruz?

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Ya ben niye etiketli değilim hı ?

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O oyunu bitirmiştim şahsen hayvani bir param vardı (7 basamakli ) ufak tuyolarde vereyim ben
Bulduğunuz parayı bankaya koyun ve en yakin zamanda kaykay alin kaykay normalde pahalıdır ama daha ucuza şöyle alınır
Bir kimlik bastırın once sonra Johnny reyiz videolarından bi tane alin ve sokaktaki bir kişiye verin o size bedava kaykay verecektir
Sokak dövüşlerinde mutlaka yapın ve genelde sadece bir ise odaklanin bu arada en iyi is cerrahlık tir genelde 2000 verir ama özel durumlarda 4000 veya 20000 bile verdiği oluyor bu arada tam sürümü için direktör shortcut indirebilirsiniz

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O oyunu bitirmiştim şahsen hayvani bir param vardı (7 basamakli ) ufak tuyolarde vereyim ben
Bulduğunuz parayı bankaya koyun ve en yakin zamanda kaykay alin kaykay normalde pahalıdır ama daha ucuza şöyle alınır
Bir kimlik bastırın once sonra Johnny reyiz videolarından bi tane alin ve sokaktaki bir kişiye verin o size bedava kaykay verecektir
Sokak dövüşlerinde mutlaka yapın ve genelde sadece bir ise odaklanin bu arada en iyi is cerrahlık tir genelde 2000 verir ama özel durumlarda 4000 veya 20000 bile verdiği oluyor bu arada tam sürümü için direktör shortcut indirebilirsiniz
Ben işlere yoğunlaşıp o yolla zengin olmuştum :/
Kahveci dükkanında başlayıp, GYM de güç çalıştım. Biraz da okula gittim. Ondan sonra karakolda çalışmaya başladım.

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer Stick RPG 2 Director's Cut ise oynadığın oyun en iyi iş cerrahlık değildir. 4. şehirde büyük bir bina var orada öğretmenlik yaparak baya fazla para kazanabiliyosun.