StormNW OP Skyblock KASA/SPAWNER MARKET/KREDİ/RÜTBE/PERSOMEN/METAL PARÇASI

OfluYagiz61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hosting : Batihost
Slot : SINIRSIZ
Server IP : StormNW.Batihost.Com
Sürüm : 1.8 1.9 1.10 1.11

Viplere özel ipeksi kazma
Özel /Warp Menüsü
Özel /Kit Menüsü
/telafi sistemi
Özel Kasalar
Kelime Oyunu
/başlangıç sistemi
Özel hazırlanmış chestcommands menüleri
Özel Tablo
Oturma Plugini
3 Çeşit Ada
Özel Ada Görevleri
Özel Rütbe Sistemi

Daha fazlası için hepinizi sunucuya beklerim
İlk kez sunucumun tanıtımını yapıyorum hatam varsa kusura bakmayın
StormNW.Batihost.Com

Güncel

Moderatör tarafından düzenlendi:

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunun map ve plugin paketleri alıntı bizzat tarafımca yapılmış bir paket ve maptır.
MINE TURK HUB sunucusunda bulunan op skyblock bölümündeki map ve plugin paketidir.
Böyle şeyler yaparak bir başarıya ulaşamazsın kardeşim sil baştan yap herşeyı hırsızlık yaparak elde edersen ileride sıkıntı çıkar.

Paketi alıntı yaparsın mübarek mapı alıntı niye yapıyorsun mapta pakette şahsıma aittir MINE TURK HUB sunucusundayken tarafımca geliştirilip sunucuya eklenmiştir ortaklıktan çıkınca sunucu kapanmasına 15 gün kala ortağım bana karaktersizlik yapacak diye herkeze dağıtmıştır.

Iyi günler, Iyi Forumlar !

- By WhiteheaveN.

Yukardada belirttigim gibi çalmak işine yaramaz bari yazıları düzeltseydin eski skype adresim hala yazıyor.

Aynı şekilde faction sunucumuda paket ve map açısından kullanmışsın,kardeşim sen direk bütün hub pvp vb kullansaydın uğraşmazdın herşeyi çalmışsın ya nerde emek :)

OfluYagiz61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun map ve plugin paketleri alıntı bizzat tarafımca yapılmış bir paket ve maptır.
MINE TURK HUB sunucusunda bulunan op skyblock bölümündeki map ve plugin paketidir.
Böyle şeyler yaparak bir başarıya ulaşamazsın kardeşim sil baştan yap herşeyı hırsızlık yaparak elde edersen ileride sıkıntı çıkar.

Paketi alıntı yaparsın mübarek mapı alıntı niye yapıyorsun mapta pakette şahsıma aittir MINE TURK HUB sunucusundayken tarafımca geliştirilip sunucuya eklenmiştir ortaklıktan çıkınca sunucu kapanmasına 15 gün kala ortağım bana karaktersizlik yapacak diye herkeze dağıtmıştır.

- By WhiteheaveN.

Yukardada belirttigim gibi çalmak işine yaramaz bari yazıları düzeltseydin eski skype adresim hala yazıyor.

Aynı şekilde faction sunucumuda paket ve map açısından kullanmışsın,kardeşim sen direk bütün hub pvp vb kullansaydın uğraşmazdın herşeyi çalmışsın ya nerde emek :)
öncelikle olay çok uzun bir mesele sizin serverin kurucusu bizim servere gelip minetürkün pl paketinin karşılığında bana serverde yetki verin dedi. bende yetkisini verdim ardından 1 hafta geçtikten sonra sızın kurucunuz ihanet edip sunucuyu çaldı ve bende plugin paketinin yedeği vardı o sunucuyu çaldığı içinde bende plugin paketini kullanıyorum eğer ihanet yapmasaydı emin ol sizin pl paketini kullanmazdım

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
öncelikle olay çok uzun bir mesele sizin serverin kurucusu bizim servere gelip minetürkün pl paketinin karşılığında bana serverde yetki verin dedi. bende yetkisini verdim ardından 1 hafta geçtikten sonra sızın kurucunuz ihanet edip sunucuyu çaldı ve bende plugin paketinin yedeği vardı o sunucuyu çaldığı içinde bende plugin paketini kullanıyorum eğer ihanet yapmasaydı emin ol sizin pl paketini kullanmazdım
Kullanmana karşıt değilim, benim belirttiğim sadece emek vererek birşeyleri geliştirirsen emin ol her zaman kazanırsın.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı iyi değil. Sunucu içi yapılar kötü. Başarılar.

3/10

AliYazlikNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:rank: SERVER AKTİF DEYİL :rank:

SERVERE BİRKERE EXPOLİT İLE GİRDİM BAŞKALARIDA GİRİYOR BENİM İSMİMLE BAŞKA SEYLER YAZIYORMUS YETER 1 KERE YAPTUIM BYLEGENDARY SOYLEDİM ZATEN

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

- By WhiteheaveN.

Dostum Burda Konu Sahibini Kötüleyemezsin Bence, Çünki Çaldıran Sensin Eğer Güvenmediğin Kişileri Yetkili Yaparsan Olucağı Bu Zaten Ders Almışsındır Umarım.

Paketi Çaldırdığın İçin ve Paket Yayınladığı İçin bir şey Demeye Hakkın Yok Gibi.

Neymar_JR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde Başarılar güzel servere benziyor
bizim arenayla aynı gibi :D

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum Burda Konu Sahibini Kötüleyemezsin Bence, Çünki Çaldıran Sensin Eğer Güvenmediğin Kişileri Yetkili Yaparsan Olucağı Bu Zaten Ders Almışsındır Umarım.

Paketi Çaldırdığın İçin ve Paket Yayınladığı İçin bir şey Demeye Hakkın Yok Gibi.
Çıldırmak değil ayrıca kullandığı için ona kullanma vs kelimeler kullanmadım sadece kendi emeğiyle yaparsa daha iyi olacağını söyledim, ayriyeyyen artik sunucunun kurucusuyum bakimdayız mine türk v2 şeklinde tekrar yap yeni sistemlerle açacağız.