PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu PVP Sunucuları bölümüne değil de, RPG Sunucuları bölümüne açsanız daha iyi olurdu. Neyse sunucu güzel, beğendim :)

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

[/SPOILER]
[/SPOILER]

discord : Discord - Free voice and text chat for gamers
Arkadaşlar swde oynuyorum ve çok güzel sw yarın money the bank var swde breez333 benm bu arada yegete abi :D
her şeyi kopyalamasan güzel olurdu .p teşekkürler!
Sunucuyu PVP Sunucuları bölümüne değil de, RPG Sunucuları bölümüne açsanız daha iyi olurdu. Neyse sunucu güzel, beğendim :)
ya önce düşündüm sonra dedim tam rpg değil -/do -/emote gibi komutlarımız yok ayrıca profesyonel olarak rpg çok iyi oynamadığımdan(minecraft için) rpg kategorisine açmayı hak ettiğini düşünmedim. Yine de teşekkürler :)
Yarın saat 16.00'da money in the bank için kimler hazır?

SpousTR

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere gelin bu ne ya 3 kişi oynuyoruz bu kadar kaliteli server 3 kişiyi mi hakediyor?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayırlı olsun, oynamak için geleceğim. Umarım verdiğiniz bütün bu emekler oyuncu faciaları yüzünden çöp olmaz.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayırlı olsun, oynamak için geleceğim. Umarım verdiğiniz bütün bu emekler oyuncu faciaları yüzünden çöp olmaz.
oldu bile... Artık sunucu ödüllerinden bir şey gelirse ilgilenmeye devam edeceğim, lapisli faction açacağım bu kapanınca verdiğim zamanı ve parayı nakit olarak geri alıp kapatırım direk. Teşekkürler, oynamak için gel ama oyuncu bulamazsın.