Süper Lig Şampiyonluk Yarışı

2020- 2021 Sezonu Şampiyonu

• Alanyaspor

• Galatasaray

• Fenerbahçe

• Başakşehir

• Beşiktaş

• Trabzonspor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Herkesin bildiği üzere ülkemizde futbol en revaçta olan spor dalı. Korona sebebiyle maçlar eskisi kadar keyifli olmasa da şampiyonluk yarışı her sezon olduğu gibi aşırı rekabet ortamında devam ediyor. Özellikle bugün akşamerikai Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi şampiyonluk yarışına doğrudan etki edebilecek seviyede. Galatasaray'da dün deplasmandan güzel bir oyunla 7 kişi eksiğe rağmen Rizespor'u 4-0 mağlup etmeyi başardı ve 20 puanla Alanyaspor'un hemen arkasından ilerliyor. Fenerbahçe ise maç eksiğiyle 3. sırada yer alıyor. Sizce şampiyonlukta favori takım kim ? Bunu şimdiden söylemek zor. Çünkü devre arası transfer döneminde getirilen oyuncular geçen senelerde olduğu gibi kötü gidişatları iyiye çevirip takımların şampiyonluk potasına girmesinde çok büyük önem arz ediyor. En net yorum Ocak ayından sonra yapılabilir diye düşünüyorum. Sizce şampiyon kim olur ? Hangi takımlardan sürpizler bekliyorsunuz ? Fikirlerimizi paylaşalım.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fener olur bence
çünkü kadrosu iyi

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Artık eskisi kadar önem vermiyorum, zaten çok aram da yoktu; bana sorarsan, hakkı yenen kimse asıl şampiyon o olacak(tı). Bugün bu kazanır yarın o kazanır mantığını aşmaları lazım ki ligler insanlara komedi olarak görünmesin.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
futbol takip etmeme rağmen saatlerce fm oynamam :p

güncel kadrolarla değerlendirince ben fenerbahçe derim fakat burası stsl xd

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Dün derbiden sonra hala Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına inanan var mı ?

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fenerbahçe lig süresince bir teknik direktör değişikliğine gidecek, bu değişiklikteki isim Vitor Pereira veya Aykut Kocaman olursa Fenerbahçe Nisan'da şampiyon olur.