|SummerSky.Nitrado.Net|Yeniden Geliyoruz|Sans Kutulari|Ozel Rutbeler|SkyBlock|Ve Daha Fazlasi|

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

|| Sunucu Kapasitesi : 22 (şuanlık) ||
||
Sunucu RAM : 4GB (şuanlık) ||
||
Sunucu Versiyonu : 1.7.x , 1.8.x ||
||
Sunucu IP : SummerSky.Nitrado.Net ||
||
Iletisime Gecmek Icin Skype : enver.mustafazade1 ||
|| Her kesin soracağı bir soru olucaktır : Alım Var Mı ? ||
Bu soruya bir açıklık getireyim : Evet , beyler alım var :) Server yeni olduğu için Rehber ve Reklamcı alımları başlamıştır ! Rehber ve Reklamcı olmak isteyenler aşağıya adını soyadını yaşını ve skypenı yazsın lütfen :) Rehber ve Reklamcı deyip geçmeyin SummerSkyda Rehber ve Reklamcı çok farklı !
Özel Rehber kiti , Özel Reklamcı kitimiz de vardır ! Rehber 4 yere ayrılıyor :
AcemiRehber , Rehber , UstaRehber , SummerRehber ! Tabii ki de, bu rehberlerin kitleri çok farklı . Kitlerini şu an söylemiyeceğim, gelip baka bilirsiniz :) Peki, Reklamcı ? diceksiniz . Tabii ki de, ona özel de bi şeyler yaptık ! Reklamcılarımız da 3 yere ayrılıyor Rehber gibi :) Düşündüğünüz gibi bunlar : AcemiReklamcı , Reklamcı , UstaReklamcı , SummerReklamcı !
Ve bunların da kitleri tabii ki de farklı :) Bi de size yetkilerinden bahsedelim :) AcemiRehberde mute yetkisi falan yoktur . Sadece TAG vardır . Bu TAG ı sadece insanları denemek için veriyoruz . Eğer işlerini iyi becerirlerse ve insanlara ellerinden geldiği kadar yardım ederlerse MUTE yetkisi olan Rehber oluyorlar . Sonra is KİCK yetkisi olan UstaRehber ve en özeli olan FLY yetkisi olan SummerRehber ! Reklamcılardaysa büyük bir fark yoktur . AcemiReklamcının bir yetkisi yoktur sadece kiti vardır . Ama Reklamcının vipspd komutu vardır ! UstaReklamcıdaysa bir az fazla vip komutları vardır . SummerReklamcıdaysa tüm vipkomutları ve MUTE yetkisi vardır !
**********************************************************************************************************

||Konunun isminde Özel Rütbeler yazdık , peki bu ne ? ||

Her kes diğerlerinden farklı bir server arıyor . Ben de öyleyimdir açıkcası . Ama öyle bi server bulamıyordum ve sizin de böyle duruma düştüğünüzü biliyorum :) Ben de diğerlerinden farklı bir server bulamayınca "Ben neden yapmıyorum ki ?" dedim ve yaptım . SkyBlock burası rütbe ne arar la pazarda falan diyomuşum :D SkyBlockta rütbe ne arar lan diceksiniz kendi kendinize. Normaldir . İşte işin de farklılığı burası . Size kısaca bu rütbe sistemini anlatayım . 100 Level olduğunuzda Acemi rütbesi verilecektir . 300 Level olduğunuzda Cesur rütbesi verilecektir . 500 Level olduğunuzda Usta rütbesi verilecektir . 750 Level olduğunuzda Uzman rütbesi verilecektir ve her kesin bildiği gibi 1000 Level olduğunuzda SkyLord rütbesi verilecektir . Eğer serverde online çok olursa ve 1000+ level ada fazla olursa, rütbe sistemini daha da çok geliştirmeyi planlıyoruz :) Peki bu rütbelerin bize faydası ne sorusunu duyuyorum gibi :) Bu rütbelerin kendilerine özel KİT leri ve kendilerine özel YETKİ leri vardır :)
**********************************************************************************************************

|| Neyse beyler çok konuştum sanırım. Şimdi de görüntülere geçelim, gerisini gelin ve görün ||

yoqq123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardesm skyblock diosun faction server
2cisi faction olsn tamam ama warp orman lapis felan yok
3düzenlenmes,i lazm ortada bi build yok sw ye girdigimde..
4spawnpointinizi oraya çekin gerçek dunyaya deil....

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konu düzenini beğendim.
Uğrayacağım.

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
kardesm skyblock diosun faction server
2cisi faction olsn tamam ama warp orman lapis felan yok
3düzenlenmes,i lazm ortada bi build yok sw ye girdigimde..
4spawnpointinizi oraya çekin gerçek dunyaya deil....
Kardes 1. dedigini yanitliyayim ilk once :
Evet , skyblock demistim ama skyblock'un tutmayacigini dusunup faction'a gecmeyi planladim .
2. dedigin ise , lapis warp orman yok diyosun . Kardesim, serveri yeni faction'a gecirdik daha hic bi sey yapmadik . Biz spawni falan yapiyoduk sen gelmissin sanirim servere ve serveri whitelist'e almayi unutmusum .
3.Dedigim gibi daha hic bi sey yapmamistik .
4. Daha spawn'i yapmamistik ve setspawn cekmemistik bi yere ve seni normal olarak gercek dunyada yaratdi .

Server yarin acilacaktir :) Yarin gelip bakabilirsin :)