sunucu arıyorum

yoqq123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaslar sizce hangi hosting daha iyi hizmet veriyor ? parası cok fazla olmasın ama butcem var

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Merhaba,

eğer satış sonrası kaliteli bir destek ve her konuda yardım almayı istiyorsanız,
TR lokasyon ile (izmir çapında 7 ping) almak istiyorsanız,
jet hızında destek almak istiyorsanız,
mc.tc hizmeti ile otomatik vip satış sitesi yapmak istiyorsanız,
uygun fiyat istiyorsanız,
kaliteli hizmet istiyorsanız,
WWW.BATIHOST.COM

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle merhabalar hocam ,
Siteye gitmek için TIKLAYINIZ !
Türkiye Lokasyon SSD DİSKLİ sunucularımız , BURSA DGN , Radore makinelerimiz ile
internet sorununuz , kasma sorununuz olmaz canlı destek veya ticket açarak destek alabilirsiniz .

NoCry

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
WegasTR'ye Katılıyorum benim batihost'tan aldığım 4 GB sunucu var anlık +75 kişiyi gördük sadece ping +200 çünkü fransa lokasyon olduğu için neden fransa lokasyonmu çünkü ddos yemiyoruz.Ayrıca batihost 7x24 Destek sağlıyor sunucuya gelip veya uzak masaüstüne bağlanıp sorunu çözüyor.Sizin istediğiniz plugini veya skripti araştırıp size sunucunuza uygun sürümüyle teslim ediyor.Ayrıca gelişmekte olan minecraft yönetim zımbırtısındanda sunucuyu kolayca kontrol edebilirsiniz.Şimdi birde mc.tc hizmeti geldi artık sizlere kendi satın almış olduğu web sitesini veriyor ayrıca bativip ile %25 lik bir kesinti ile vip satmanızı sağlıyor diğer hizmetler %40 %50 alıyor araştırabilirsiniz.Ayrıca Slotta sizden para istemiyor yani slota para vermiyorsunuz o sıkıntısı yok ayrıca hub sunucusu kurmak için ayrı ayrı sunuculara gerek yok 1 sunucuya gb verip bölebilirsiniz o yandanda kolaylığı var. @batihost.com

Kalite : BATİHOST.COM

Merhaba,

eğer satış sonrası kaliteli bir destek ve her konuda yardım almayı istiyorsanız,
TR lokasyon ile (izmir çapında 7 ping) almak istiyorsanız,
jet hızında destek almak istiyorsanız,
mc.tc hizmeti ile otomatik vip satış sitesi yapmak istiyorsanız,
uygun fiyat istiyorsanız,
kaliteli hizmet istiyorsanız,
WWW.BATIHOST.COM

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rabisu , batihost

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Batihostu seçmelisin, HUB sunucu kuracağım dedim, anında BungeeCord ayarlarımı yapıp verdiler. Hazır harita, saldırı korumalı. Bir tane bile saldırı olmadı daha yemin bile edebilirim. Gerçekten çok kaliteli bi host.
Batihost.com
@batihost.com

NOT: Tek makineye 3 sunucu kurdurdum, lag söz konusu bile değil. Üstelik 8 GB ram ile. Ama fazla oyuncu olunca ping artabilir. 16 GB tavsiyemdir. Üstelik batihost'tan hizmet alırsan, sana kendi ellerimle plugin paketi yapıp vericeğim. İstediğin türden.