[ #28.01.2019 l Saat 13:00 ' da Aktif ! # ] - 1.8 - 1.12 SepioliteCraft & SonMilas /96GBRam/Rütbe/Açık Arttırma Ve Benzersiz Özellikler

Tek7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SW ACIKMI ACIKSA İP VERSNİZE

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar ,
Biliyorum sizlerde sunucumuzun açılış zamanını bizler gibi heyecanla bekliyorsunuz.
Açılış tarihi 27.01.2019 Pazar günü olarak belirlenmiştir.

Sunucu IP adresi henüz paylaşılmamıştır. Paylaşıldığı zaman konumuzun altına eklenecektir.

Anlayışınız ve duyarlığınız için teşekkür ederiz.

SepioliteCraft l Sistem Görevlisi
diltemiz​

NuriNN18

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuda hile yasakmı yasaksa koruma varmı

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Bu Kadar Milleti Ayakta Beklekmet Nasıl Bir His Merak Ediyorum Bizimle Dalgamı Geçiyorsunuz Kaç Gündür Erteleyip Erteleyip Duruyorsunuz Discorddan 13.00 Diyorsunuz Burda 18.00 Bugun Kesin Acılıcak Diyorsunuz Yarın'a Erteliyorsunuz O Kadar İnsan Beklemişken yarın saat 13.00 olduktan sonra 18.00'mı erteliyeceksiniz acaba cok merak ediyorum neden hala bekliyorlar anlamış degilim cocuk kitleyi iyi yakalamassınız elinizde iyi oynatıyorsunuz tebrik ederim...

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar ,
Biliyorum sizlerde sunucumuzun açılış zamanını bizler gibi heyecanla bekliyorsunuz.
Açılış tarihi 27.01.2019 Pazar günü olarak belirlenmiştir.

Sunucu IP adresi henüz paylaşılmamıştır. Paylaşıldığı zaman konumuzun altına eklenecektir.

Anlayışınız ve duyarlığınız için teşekkür ederiz.

diltemiz​

Merhaba SepioliteCRAFT oyuncuları ,

Açılması planlanan 27.01.2019 Tarihli olan Sunucumuz ,
Siz değerli oyuncularımıza , Teknik problemler ve oyun içi sıkıntı yaşatmamak adına ,

Açılış tarihi 28.01.2019 Pazartesi gününe ertelenmiştir.

Anlayışınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

diltemiz​

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Kadar Milleti Ayakta Beklekmet Nasıl Bir His Merak Ediyorum Bizimle Dalgamı Geçiyorsunuz Kaç Gündür Erteleyip Erteleyip Duruyorsunuz Discorddan 13.00 Diyorsunuz Burda 18.00 Bugun Kesin Acılıcak Diyorsunuz Yarın'a Erteliyorsunuz O Kadar İnsan Beklemişken yarın saat 13.00 olduktan sonra 18.00'mı erteliyeceksiniz acaba cok merak ediyorum neden hala bekliyorlar anlamış degilim cocuk kitleyi iyi yakalamassınız elinizde iyi oynatıyorsunuz tebrik ederim...
Zevkimizden bekletmiyoruz ne yazık ki biz bu işi karşılıksız yapıyoruz ve bir sürrü problem de birden çıktı ama çözdük yarın 13:00'da aktif 15 saatten bir şey olmaz aylarca oynamak için.

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açık ara farkla Türkiye'nin en iyi Survival sunucusu olucak :) (Çünkü henüz hub değil)

Yarını sabırsızlıkla bekliyorum...

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-Aynen aynen bu gidisle TÜRKİYE'nin en iyi sunucusu olacaksınız.. :)
Eveet :) Kıskananlara da yer bırakmışlardır diye düşünüyorum mesela sen. Özenmek her zaman kötü bir şey değildir biraz özen de bir şeyler başar istiyorsan :D