"Sunucu Özellikleri" Grafiği Tasarımı

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0

Herkese
Selam
Azıcık olan boş zamanımı grafik yapmak ile değerlendirmeyi düşünürken aynı zamanda ne konuda grafik yapacağımı da düşünmeye başladım ve ta ki aklıma genellikle yapılmamış bir fikir gelene kadar.Evet, sunucu özellikleri tablosu! birçok sunucu bu detayın pek üzerinde durmuyor.Peki ya nasıl oyuncularına altyapının sağlam olduğunu nasıl kanıtlayabilirler? Tabii ki sunucu özelliklerini bizlere daha iyi yansıtarak. :)

Gelelim tasarıma.
Çok iyi grafik yaptığımı söylemiyorum sadece çok iyi yapmak için iddialıyım.

Grafik hakkında iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum hele de "ne eklesem daha güzel görünür?" sorusunun cevabını.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Yapmış olduğunuz grafik tasarımı hoş
görünüyor , fakat tabloyu yan bir şekilde
tutmanız , beğentiyi azaltabilir.Düz bir şekilde
oyunculara sunulursa daha güzel , dahada
hoş olacağını düşünüyorum.

İyi günler dilerim.
Gelişmeniz ve daha güzel yapmanız
dileğiyle.Hoşçakalın.

SH4D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lokasyon, Ram... falan yazıyor ya onları eşit büyüklükte yapar isen yani yazı tipinin boyutunu eşit yapar isen daha hoş gözükür. Mesela Depolama biraz sıkışık gözüküyor ama birde İşlemciye bak, ne kadar rahat takılıyor değil mi? Tek gözüme batan şey buydu.

Onun dışında gayet hoş, şık ve sade olmuş. Başarılar dilerim, görüşürüz :)

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şuanlık gördüğüm tek kusur SSD yazılıp HDD icon'u konması. (Aslında disk türünün pek önemi yok datastore icon'u olarak hdd kullanılmamalıydı)
Ekstra olarak boş kalan yerler ve eksik veriler var bunun için de veri dikdörtgeni ikiye yumuşak bir şekilde bölünüp;
Türkiye.................128 GB.................Xeon E3 1240V3.................120 GB Disk
--------.................----------.................------------------------.................----------------
Bursa DGN.........DDR4 ECC .........4 CORE - 8TH - 3.4 GHz.........Ent. HDD - Raid 10

Gibisinden olabilir. Veri alanları biraz sade kalmış hafif çerçeve vs. eklemek gerekiyor gibi geldi.

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Başarılı bir çalışma. Fakat @SH4D'nin dediği gibi yaparsan daha hoş olacak.