Sunucu Yetkili Alımları Düzenleme

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucular için görevlilerin alındığı veya kendilerini tanıttığı bölümü bilirsiniz Link
Bu bölümde çok fazla kirlilik olduğunu fark ettim. Hem içeriksel hem görsel olan bu kirliliği alt başlıkları değiştirerek engelleyebiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca konuyu daha kapsamlı ve gelişmiş bir hale de getirebiliriz.
Başlıklar Temelde 2'ye ayrılmalı; Sunucu sahiplerinin açtığı alımlar ve adayların açtığı tanıtımlar olmak üzere.
Bu 2 temel alt başlık ana başlık şeklinde de olabilir.
Başlıklar:
Server Alımları (Kurucular burada hangi görevliye ihtiyaç duyduklarını yazar ve görevli adayları, sahip ile iletişime geçer)
Görevli Tanıtımları (Görevli adayları kendilerini burada ayrıntılı tanıtırlar bu da gereksiz mesaj sayısını azaltır ve server sahiplerinin seçim işini kolaylaştırır)

Daha sonra ise görevli türüne göre tekrar ayrılmalı ve gerekirse belirli bir şablon ile düzenlenmelidir.
Görevli Türleri:
Admin (Yönetici)
Mod (Yardımcı/Yedek yönetici)
Developer (Plugin vb. işlerle görevli)
Builder (Serverı imşa eder)
ChatMod (Chati denetler)
Rehber (Oyuncuların sorularını yanıtlar)
Mühendis (Redstone konusunda görevlidir)
Tester (Server'ı test eden kişiler)
Plugin Görevlisi (Plugin plugin ve plugin)
Reklamcı (Reklam ile serverın popülerleşmesini sağlar)

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
MasterX
"Reklamci" sahsen bozdu beni.
Öncelikle geri bildirimin için teşekkürler. Belirtmek isterim bu fikir hala tasarım aşamasında, gelişmeye ihtiyacı var. Hem eklentilere hem de eleştirilere bu başlığı en ideal hale getirebiliriz.

Genele:
Arada konuyu düzenleyeceğim. Bu düzenlemeler sırasında fikirlerimiz ön planda olacak. Umarın ki bu fikirler ile konu gelişecek ve forumda kabul görerek değişecek, forum daha düzenli, daha temiz, daha faydalı hale gelecek.
Açıkçası şu anki sunucu yetkili alımları başlığını güzel bulmuyorum çünkü çok yetersiz ve düzensiz olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bir değişliklik yapılmalı. Bu fikir/tasarı 'ım hakkında herkesin görüşlerine açığım. Fikir, tavsiye, düşüncelerinizi belirtmeniz hepimizin yararına olacaktır. İlginize teşekkürler

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Bu fikri gerçekleştirmeyi düşünüyorum fakat başlıkları oluşturamadım bir türlü. Yani sunucusuna yetkili arayanlar ve yetkili olmak isteyenlerin tanıtımlarını yapabileceği 2 alt forum olacak ya, onların başlıklarının ne olacağına karar veremedim.

PaRaZiT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Developer zaten pluginlere bakar.Plugin Görevlisi gereksiz.