Sunuculara gelen oyuncularla ilgili

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorum belki bu konu zirilyonlarca kez açıldı ama oyuncular bunu yapma konusunda inatla direniyor.Geçen bir adam geldi sunucumuza sunucumuzu övdüde övdü. Daha sonra özelden "admin alımı var mı?" dedi. Bende kadromuz yeterli admin alımı yoktur,dedim.Adamın cevabı şu oldu "2500 tane serverde kuruculuk yaptım,her gittiğim serverde 1 hafta denediler daha sonra keşke varsın,dediler"dedi.Tamam olabilir ama bizim admin ihtiyacımız yok dedim."Beni başka serverler bekler" dedi ve gitti.Hayır bu nasıl bi şakadır? Veya da şu:
- Sa kurucu alım var mı?
+ Reklamcı var.
- Beni kurucu yap ftp ver hiç pişman olmazsın daha önce 2342 tane swde çalıştım swde 3 adam vardı swler 100/100 çekmeye başladı.
+ Yok kardeşim kurucu almıyoruz.
- Ben seninde **** serverinde **** alında serveri ******
Oyuncu has left the game

Bu nedir ya? Bu nasıl bir oyuncu kitlesidir? Veya şuda var:

- Admin builder ver.
+ Buildine güveniyorsan deneyelim.
- Buildim süper benim 123 tane swde builderlik yaptım 300 sunucu açtım.
+ Buyur deniyelim (builderlik verir) Bir spawn yap bakalım.
- Abi bekle ben bi 5 dakka gidip geliyorum. (Gider ve yarın döner yetkisi alınmıştır)
- Yetkimi niye aldın yetkimi ver!
+ :/
- Ben senin ****** anneni ****** sülaleni ****** serveri ***** ****** çocuğu **** git.

Hayır anlamıyorum buna rağmen başka bir sunucuya gittiğimde adamı admin olarak görüyorum, adam tüm oyuncuları durduk yere kesiyor sonra beni fark edince "Sen beni yetkili almamıştın" diyip banlıyor. Bu nedir? Biri bana bunun ne olduğunu açıklasın. Yoksa cidden yakında çıldıracağım.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Bencillik ve Cahillik Bu 2'li ölüm kapanı gibidir bir ülkeye bu hastalık bulaştığında kurtulması için yüzbinlerce insanın ölmesi gerekir.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
krdş mayıncıraft bura ne beklion

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir yetkili olmak için her şeyi yaparlar istediklerini elde etmeyince bir şey yapamadıkları için küfür edenler ve o kadar sunucuda yetkili olmaları falan hepsi hikaye uydurmadır nasıl hatırlıyor o kadar sunucuda yetkili olduğu oynadığı işte uydurma ve senin tek yapman gereken ban atmak hiç cevap verme.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncularlar aran çok sıkı olmıyacak, oyuncularla mesafeli olucaksın. Oyuncunun her dediğini yapmıyacaksın. Sunucuna gelip "Alım var mı" diyenlere cevap vermiyeceksin sorun çözülür. (Denenmiştir)

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncularlar aran çok sıkı olmıyacak, oyuncularla mesafeli olucaksın. Oyuncunun her dediğini yapmıyacaksın. Sunucuna gelip "Alım var mı" diyenlere cevap vermiyeceksin sorun çözülür. (Denenmiştir)
Denedim olmuyo benle inatlaşıyolar

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Türkiye'deki oyuncu kitlesi (hele Mayıngıraft kitlesi) ve-letlerden oluşuyor.Bu yüzdende daha sayı saymayı bilmeyen küçük çocuklar sunuculara girip kendinde değilken küfür ediyor,kendini küçük düşürüyor.Ama en başa dönersek bunun sebebi küfürden ve salaklıktan başka bir şey bilmeyen youtuberlar ve kötü bir aile eğitimi...

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burası Türkiye diyen arkadaşlar sizde Türksünüz haberiniz olsun onu derken içine kendinizde giriyorsunuz. Önce kendi vatanınızı toprağınızı sevin sevin ondan sonra insanlara bulaşın. Evet onu yapan çocuklar oluyor buda minecraft'ın Türkiye'de ki yaş ortalaması yüzündendir. Tutulan sunucular yurt dışında, En iyi pluginler yurt dışında, burası Türkiye ne bekliyorsun. Falan bunları geçin. Önce vatanındaki beraber komşu olduğun insanları gör sev, onları anlamaya çalış builder alımımı yapacaksın? O zaman adamdan resim iste yaparken tabelayla sunucunun ismini yazsın yapamazsa malesef alınmadın de. Birde şu reklamcı olayından vazgeçin zaten forumda konuyu sen açıyorsun başka reklamı nerde yapabilirki? Gidip başka sunucuların oyuncusunu çalıyor. O sunucunun asıl oyuncuları senin sunucunu kötü biliyor. Aslında bir yerde her şey yine sizde bitiyor...

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burası Türkiye diyen arkadaşlar sizde Türksünüz haberiniz olsun onu derken içine kendinizde giriyorsunuz. Önce kendi vatanınızı toprağınızı sevin sevin ondan sonra insanlara bulaşın. Evet onu yapan çocuklar oluyor buda minecraft'ın Türkiye'de ki yaş ortalaması yüzündendir. Tutulan sunucular yurt dışında, En iyi pluginler yurt dışında, burası Türkiye ne bekliyorsun. Falan bunları geçin. Önce vatanındaki beraber komşu olduğun insanları gör sev, onları anlamaya çalış builder alımımı yapacaksın? O zaman adamdan resim iste yaparken tabelayla sunucunun ismini yazsın yapamazsa malesef alınmadın de. Birde şu reklamcı olayından vazgeçin zaten forumda konuyu sen açıyorsun başka reklamı nerde yapabilirki? Gidip başka sunucuların oyuncusunu çalıyor. O sunucunun asıl oyuncuları senin sunucunu kötü biliyor. Aslında bir yerde her şey yine sizde bitiyor...
Peki öyle olsun.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi ırkımı kötülemeyi ben de sevmiyorum ama bazı gerçekleri de kabul etmemiz gerek. Türkler heryerde cins hareketleri ile kendini belli ediyor. Ayrıca Türklerin en büyük sorunu heves olayı. Türkler yapamayacaklarını bildiği işlere bile heves eder, yapamayınca da kızıp kenara atar. Veya hep bi üstünlük isteği. Ben adminim diye hava atma isteklerinden geliyor. Burada genellikle küçük yaştaki arkadaşların (bakın genellikle diyorum, mesela @Poyro birçok kişinin yaş eleştirisine tuttuğu bir kişiyken, ben onu severim. Düzgün davrandıktan sonra yaşı problem değil) saçma davranışları sıkıntı yaratıyor. Ve bu düşük yaş ortalaması maalesef bizim ülkemizde de geçerli.

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben yaştan bahsetmedim zaten yaşı küçükse ona yaşı küçük muamelesi yapabilirsin. Ben Türklere laf etmene karşı cevap verdim.