Sunucumda TPS çok düşük acil yardım! !

eren3271

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucum opskyblock onceden +20 kiside bile tps 19 dan aşağı inmiyordu fakat simdi sunucuda kimse yokken bile tps 9-10 larda geziyor. Sorunu tam olarak anlayamadim birde siz bakarmisiniz acil!

TIMINGS REPORT

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Saniye başına olan olaylar sunucunu yormuş. Bir tane saniye başı olan olay sanırım Skript'in içinde.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Skript %91 mi? Minecraft'ın tamamından daha fazla lag yapıyor. Komple sil skripti. Bu arada orada bir sürü Spartan mı dersin, AAC mı dersin, LeaderHeads mı dersin var da var.. Cidden zengin falan değilsen kaldır o leakleri parasını verip almadığın şeyin içinde olduğunu bilemezsin onlar ücretli eklentiler oldukları için ekstra şifreleniyor obfuscate ediliyor.

Ekstra - TimingsV2 ile daha detaylı bir Timings raporu almak için TacoSpigot'a geç:

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam öncelikle bir host firmanla konuş eğer paketin toplama ise bir paketini optimize ettir bunlardan fayda göreceğine eminim.

eren3271

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skript %91 mi? Minecraft'ın tamamından daha fazla lag yapıyor. Komple sil skripti. Bu arada orada bir sürü Spartan mı dersin, AAC mı dersin, LeaderHeads mı dersin var da var.. Cidden zengin falan değilsen kaldır o leakleri parasını verip almadığın şeyin içinde olduğunu bilemezsin onlar ücretli eklentiler oldukları için ekstra şifreleniyor obfuscate ediliyor.

Ekstra - TimingsV2 ile daha detaylı bir Timings raporu almak için TacoSpigot'a geç:
Skriptleri komple sildim bir fark olmadı. Spartan orijinal, leaderheads silemem siralama icin gerekli. Önceden tps normaldi son zamanlarda dustu boyle

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimde belirtiğim gibi belki host kaynaklı bir sorununuz var eğer VDS kullanıyor iseniz tabi. ya da plugin paketinizdeki pluginleri güncellemeniz lazım.

eren3271

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorun çözülmüştür. Autosell adlı plugini silince düzeldi.