oyna.craftminer.network /1.20.4 Taban / Claim / Klan / Çiftçi / Askeri Rütbeler / +250 Görev / Vote / Özel Cevherler / YAĞMALAMA SEZONU BAŞLADI!

weto123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkürler 1 hafta boyunca herkeze vip etkinliğimiz de başlamıştır.
Servera girdigimde sadece Rehberler vardı VİP falan göremedim Vip etkinligi nası yapıyosunuz onuda bilmiyorum. Vip falan verilmedi bana ? Ve silahlı diye tabir ediliyor Sadece AK-47 var.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server 3 günlük adam 3 günde UstaRehber Olup Fly+P2 set Ve itemleri alıp Rahatcana oyunculardan üstün olabiliyor. Ve Rehbere sadece sw de durmasına rahmen rehber veriliyor. Her Türlü Bizden üstünler. 6 saatlik veridigm emek siliniyor ve herkezin silindi demesiyle olay kapanıyor. Girmenizi tavsiye etmiyorum kurucu oyuncuları aldırış etmiyor zaten anlatmaya çalışdım ama dinlemiyor İYİ GÜNLER.

1.Sunucumuz hiç VIP satmadan ayakta kalacak kadar güçlü bir yetkili kadrosuna sahiptir!
ayrıca vip paraları bize hiçbir şey kazandırmıyor! direk hostingimize atıyoruz.
2.UstaRehber değil ''adam'' dediğin kişiler Discord ile iletişime geçip rehber verdiğim kişilerdir.
3.Rehber kişilerde ''fly'' yoktur.
4.Oyuncu ile Rehber arasında hiçbir fark yoktur. Rütbe sistemi var sende rütbe atlayarak P3 Set bile alabilirsin.
5.EMEK SİLİNMESİ DEDİĞİN ŞEY SUNUCUMUZUN SORUNLARINI ÇÖZMEMİZDİR. HATALARIMIZ OLUYOR O NORMAL BİRŞEY FAKAT BİZE BİLDİRMİYORSUNUZ HATAMIZI BURAYA YAZIYORSUNUZ EŞYALARIN GİTTİĞİNİ BİZ DE GÖRÜYORUZ HATALARIMIZI DÜZELTİYORUZ YENİ ŞEYLER EKLİYORUZ SABAHTAN AKŞAMA KADAR SUNUCUYA BAKACAK BİR ZAMANIM YOK MALESEF ÇALIŞIYORUM.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servera girdigimde sadece Rehberler vardı VİP falan göremedim Vip etkinligi nası yapıyosunuz onuda bilmiyorum. Vip falan verilmedi bana ? Ve silahlı diye tabir ediliyor Sadece AK-47 var.
1-) sunucumuz daha ilk günlerini geçiriyor.
2-) vip etkinliği başlayacak rahat ol herkeze verilecektir.
3-) sadece AK-47 yok işte yeni silahlar hazır fakat eklenmedi.

weto123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.Sunucumuz hiç VIP satmadan ayakta kalacak kadar güçlü bir yetkili kadrosuna sahiptir!
ayrıca vip paraları bize hiçbir şey kazandırmıyor! direk hostingimize atıyoruz.
2.UstaRehber değil ''adam'' dediğin kişiler Discord ile iletişime geçip rehber verdiğim kişilerdir.
3.Rehber kişilerde ''fly'' yoktur.
4.Oyuncu ile Rehber arasında hiçbir fark yoktur. Rütbe sistemi var sende rütbe atlayarak P3 Set bile alabilirsin.
5.EMEK SİLİNMESİ DEDİĞİN ŞEY SUNUCUMUZUN SORUNLARINI ÇÖZMEMİZDİR. HATALARIMIZ OLUYOR O NORMAL BİRŞEY FAKAT BİZE BİLDİRMİYORSUNUZ HATAMIZI BURAYA YAZIYORSUNUZ EŞYALARIN GİTTİĞİNİ BİZ DE GÖRÜYORUZ HATALARIMIZI DÜZELTİYORUZ YENİ ŞEYLER EKLİYORUZ SABAHTAN AKŞAMA KADAR SUNUCUYA BAKACAK BİR ZAMANIM YOK MALESEF ÇALIŞIYORUM.

1.Güçlü kadroya sahipseniz 2 veya 3 rehber almanızın mantıgını öğrenebilir miyim ?
3. Dedigin cümlede rehber kişilerde fly yoktur cümlesinde ustarehberlerde var dedim zaten rehberlerde demedim ginede ustalarda olmasıda mantıksızlık bizim 2 saat netherda veya düz dünyada koşarak harcadıgımız şeyi uçarak 2 sn yede bulabilicekler.
4. Rütbe atlamak için para gerekiyo ve parayıda bulması biraz zor maden falan kasmak gerekiyo maden için kazma gereki rehberler 1 kit ile o kazmayıda alıyo zaten.
5.Tmm peki emek silindi diyelim ki ben sizden itemlerimi istedigimde herkezin silindi diyorsunuz zaten bazı adamlar chestinde değil evinde sakladıgı için çoğu kişinin gitmedi ve buna telafi olarak küçük event veya bir telafi olarak herkeze item verilmesi gerekir.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.Güçlü kadroya sahipseniz 2 veya 3 rehber almanızın mantıgını öğrenebilir miyim ?
3. Dedigin cümlede rehber kişilerde fly yoktur cümlesinde ustarehberlerde var dedim zaten rehberlerde demedim ginede ustalarda olmasıda mantıksızlık bizim 2 saat netherda veya düz dünyada koşarak harcadıgımız şeyi uçarak 2 sn yede bulabilicekler.
4. Rütbe atlamak için para gerekiyo ve parayıda bulması biraz zor maden falan kasmak gerekiyo maden için kazma gereki rehberler 1 kit ile o kazmayıda alıyo zaten.
5.Tmm peki emek silindi diyelim ki ben sizden itemlerimi istedigimde herkezin silindi diyorsunuz zaten bazı adamlar chestinde değil evinde sakladıgı için çoğu kişinin gitmedi ve buna telafi olarak küçük event veya bir telafi olarak herkeze item verilmesi gerekir.

1.bizim kadromuz sadece üstün yetkililerdir. rehberler deneniyor şuanda.
2. usta rehberliği ortağım vermiştir test olarak bütün rehberlere.
3.rütbe atlamak için para gerekiyor doğru. fakat timber mod var odun kır milyoner ol sen jungle ağacından kaç odun çıkıyor biliyormusun ?
4.emek silindi. sorunu sadece bizde 1 kere olur ikincisini zaten biz tekrarlatmayız bak şu an sunucuda oyuncuların envanteri ve evleri otomatik kaydediliyor. sırf 1 emek bile gitmesin diye.
5.telafi eventleri yapılıyor siz görmüyorsunuz.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival.GameName.Net
ARTIK AKTİF!

B

BartogGM

Ziyaretçi
Evet dün saat 11 gibi saldıran bir arkadaş vardı büyük ihtimalle sizden biri ip adresi elimde vodafone internet kullanan bir dost istanbulda ikamet ediyor veya istanbul çevresinde yakında görüşmek üzere.

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok 1 Ay Sonra kapanacak gibi map lar alıtnısz olsa güzel olurdu

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok 1 Ay Sonra kapanacak gibi map lar alıtnısz olsa güzel olurdu
mapler alıntı mı :) discord: Salim159#7721 ss ile gösterebilirim güzel kardeşim görmeden yargılama lütfen! Ayrıca gözünle görmeden de SUNUCUMUZU BALTALAMA!
HARİTANIN TAMAMEN AYYILDIZ NETWORK'A AİT OLDUĞUNUN KANITLARIYLA VEREYİM DE BİRDAHA BÖYLE SAÇMA MESAJLAR ATMA.

2018-08-26_22.08.10.png

2018-08-26_22.53.47.png

2018-08-26_23.33.51.png
2018-11-30_22.14.14.png

DAİMA KALİTEYE KOŞACAĞIZ

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet dün saat 11 gibi saldıran bir arkadaş vardı büyük ihtimalle sizden biri ip adresi elimde vodafone internet kullanan bir dost istanbulda ikamet ediyor veya istanbul çevresinde yakında görüşmek üzere.
Ben sizin seviyenize düşmüyorum size direk SS ile cevap veriyorum.
2018-12-15_21.03.03.png

REBELCRAFT REZİLLİĞİ ORTADA KANITLARIYLA...
rebel.png

Son düzenleme:

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lamerler kendini gösterdi

B

BartogGM

Ziyaretçi

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Salim gelsin de sunucunuzu patlatsın diyen ben miydim acaba yanlış mı hatırlıyorum. Benim sunucuma gelip reklam yapıp bir de ban yiyince üzerine salim sunucunuzu çökertsiz akşama dediniz. Peki bu konuda kim haklı kim haksız?
reklam yapmanın da bir anlamı yok ayrıca Veysel hariç kimsenin benimle alakası yok.