Yardım SURVİVAL & SKYBLOCK & FACTİON Sunucu Açacağım Sizce Ne Tür Sunucu Açayım ?

Minecraft Sunucusu Ne Tür Açmalıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    4

Aswaner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
trmc.png

Merhaba, minecraft sunucusu açacağım fakat kararsız kaldım ve oylama yapıyorum.
+600TL'lik bütçemi minecraft için ayırdım profesyonel bir iş yapacağım ve ne tür oyun açsam diye kararsız kaldım.
Aslında fikrim HUB yapmak fakat başlangıç için ilk hangi oyunu açmalıyım düşünceniz öneriniz nedir ?
Sunucu plugini mapını profesyonelce ve yenilikli bir sunucu yapacağım yeni sistemler türler v.b.

DragonTeam

Karanlıktan çek kurtar beni..
En iyi cevaplar
19
Ekli dosyayı görüntüle 175790
Merhaba, minecraft sunucusu açacağım fakat kararsız kaldım ve oylama yapıyorum.
+600TL'lik bütçemi minecraft için ayırdım profesyonel bir iş yapacağım ve ne tür oyun açsam diye kararsız kaldım.
Aslında fikrim HUB yapmak fakat başlangıç için ilk hangi oyunu açmalıyım düşünceniz öneriniz nedir ?
Sunucu plugini mapını profesyonelce ve yenilikli bir sunucu yapacağım yeni sistemler türler v.b.
Bu sıralar survival ve skyblock yoğunlukta olduğunu görüyorum bütçenizin çoğunu kanallara diğer kısmını pakete ayırırsanız kaliteli ve kitlesi yüksek bir sunucu olacağı görüşündeyim.

Aswaner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sıralar survival ve skyblock yoğunlukta olduğunu görüyorum bütçenizin çoğunu kanallara diğer kısmını pakete ayırırsanız kaliteli ve kitlesi yüksek bir sunucu olacağı görüşündeyim.
Değerli yorumunuz için teşekkürler öneriniz için de =)
Aslında MMO-RPG Planım var fakat tutar mı onu bilemiyorum.
Genellikle klasik oyunları istedikleri için de böyle yapmak gerekiyor.

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Survival Sunucusu açmış ve bildirim mesajı attırıp reklam ekini almış Birisi olarak söylüyorum Survival Sunucusu Tutmaz diye düşünüyorum. Ama skyblock ve factionsu insanlar çok seviyorlar Vipleri abartman Ve p2w yapman insanları çekicektir Gerçekten öyle oluyor neden bilmiyorum

ZyratosNetwork

getIftarVaktiLocation();
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FakePlayer eklentisini sunucuna kurmassan sunucun tutmaz ne tür açarsan aç

Aswaner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Survival Sunucusu açmış ve bildirim mesajı attırıp reklam ekini almış Birisi olarak söylüyorum Survival Sunucusu Tutmaz diye düşünüyorum. Ama skyblock ve factionsu insanlar çok seviyorlar Vipleri abartman Ve p2w yapman insanları çekicektir Gerçekten öyle oluyor neden bilmiyorum
arkadaşım survival açmıştı sabitleme yaptı 30 kişi çekti nasıl oldu reis fikrin var mı

DragonTeam

En iyi cevaplar
19
Sahte oyuncu eklentisi.

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşım survival açmıştı sabitleme yaptı 30 kişi çekti nasıl oldu reis fikrin var mı
Yani Rpg SUrvival Gibi olucak Birsürü Emek Ve fikir Bulundurucak
Tek tutan Güzel Survival Mc.projects.gg bence kraken dedikleri bu survival Cİdden güzel olmuş fakat ciddi emek var orada

Son düzenleme:

DragonTeam

En iyi cevaplar
19
Fakeplayer eklentisini sormuş ona cevap vermiştim kimsenin sunucusuna iftira atmak istemem.

DragonTeam

En iyi cevaplar
19
Sorun yok dostum iyi forumlar :tamam: