İstek Survival Sunucuma İşini İyi Bilen Ücretli Pluginer Aranıyor.

myandik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İşinde tecrübeli ve bilgili, saygılı 16 yaşından üstün birisini arıyorum. Ücret karşılığı bana yardım edecek. Her konuda yardım edebilir, her konuda ücretini verebilirim. Ücret konusunu sıkıntı etmeyin lütfen. Kaliteye bağlı olarak ödeme yaparım, önce yarısı sonra yarısı şeklinde. İyi Forumlar dilerim..

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
18 yaşındayım tahminen para konusunda sıkıntı yaşarsın skypen varmı ücretsiz'de yardım edebilirim yada ucuz bir miktara 2 3 tl gibi

myandik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
18 yaşındayım tahminen para konusunda sıkıntı yaşarsın skypen varmı ücretsiz'de yardım edebilirim yada ucuz bir miktara 2 3 tl gibi
para konusunda nasıl sıkıntı yaşarım anlayamadım piyasayı bilmiyorum ama uçukta olamaz tahminimce.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"16 yaşından üstün birisini arıyorum" Kaç Kere Dedim Tekrar Diyorum "Akıl Baştadır"

Pluginer Derken Kastın Ne ? Yazılımcımı Yoksa Plugin Paketi Hazırlayacak Birimi

myandik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Plugin paketi arıyorum desem çok daha doğru olur. Tamamen Türkçe bir plugin paketi hazırlayacak birisini arıyorum. 16 Yaş altı insanları pek olgun bulmadığımdan yazdım fakat, işinin eriyse zaten kendine güveni ile başvurmalı.

Plugin paketi arıyorum desem çok daha doğru olur. Tamamen Türkçe bir plugin paketi hazırlayacak birisini arıyorum. 16 Yaş altı insanları pek olgun bulmadığımdan yazdım fakat, işinin eriyse zaten kendine güveni ile başvurmalı.

Ali622

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hazır pluginler var ne gerek var para vermeye ? birsürü bukkit pluginleri var

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi Kodladığım Paketim Var
Skype Adresim:mrttstn35

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yardımcı olabilirim sana ücretsiz plugin paketi yaparım.