Tamamen Ayarlanabilir Özel Görev Sistemi!

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
anlamıyorum sizi sorduğum soru;
"kaç tane görev türü var(toplama kırma vs. açısından) pek anlayamadımda resimlerden"
cevap:
kendin kodlada görelim :D
valla komiksiniz konuyu son mesajlarda gördüm girdiğim ve resimlerden pek anlayamadım(kaç tane görev türü var) cevabınız çok ilginç, bak diğer konudaki tatsızlıktan dolayı böyle yapıyorsun fakat ben tartışmayı geçmiş konuda bırakırım yeni bir konuda adı üstünde yeni bir konuya da yeni bir tartışma eleştiri ya da merak soru tarzı şeyleri yazarım ben böyle bir insanım kin beslemeyi sevmem, geçmiş konudaki tatsızlıklarıda buraya taşımam :)
BU SADECE NORMAL BİR SORUYDU (MERAK) özeti bu
Kendin bir şeyleri yanlış anlayarak onun üstünde yorum yapma. Sana zaten neredeyse hepsini saymışsın 4 türü var Toplama-Kırma-Koyma-Öldürme ve 2sini saymışsın zaten fotoğrafdan anlaşılmayacak bir yanıda yoktu ayarlar kısmında gerekenler yazıyor zaten he onun dışında kendimiz ekleyebiliyor muyuz diye merak ettiysen kendin farklı bir tür ekleyemiyorsun öyle bir özelliği yok henüz.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana zaten neredeyse hepsini saymışsın 4 türü var Toplama-Kırma-Koyma-Öldürme ve 2sini saymışsın zaten fotoğrafdan anlaşılmayacak bir yanıda yoktu ayarlar kısmında gerekenler yazıyor zaten he onun dışında kendimiz ekleyebiliyor muyuz diye merak ettiysen kendin farklı bir tür ekleyemiyorsun öyle bir özelliği yok henüz.
aradığım cevap, teşekkürler.

eklentiyi geliştirmen dileğiyle...

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Tam istediğim şey , hayal ettiğim gibi değil ama kesinlikle çok güzel Tebrikler ve başarılar.