Tanışalım...

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Gökçe
Soyad: ... ( Dalga geçicekler,kalsın )
Hobilerin: Bilgisayar oyunu oynamak (4 yaşından beri), komşunun kızıyla sek sek oynamak, arkadaşlarla piknik falan yapmak.Kendi yemeğimide kendim yapıyorum çok hamartım keşke ölsem ◕‿◕
Fobilerin: Böcikler,özel eşyalarımın falan kurcalanması ( Kalb krizi geçirtiyor ), bi kusurumun falan söylenmesi
Farklı olduğun konular ?: Günlük tutmayı severim,sabahtan akşama kadar sohbet edebilicek bi çenem var ( özene bezene yaratılmış fln :p),fazlasıyla sakarımdır.

Dinlediğin müzikler: En son allame falan dinlemiştim,nightcore diye bir şey,bide mia martina. Ama daha çok electro falan seviyorum.
Sevdiğin hayvanlar: Kedi,tavşan, uzaktan'da olsa pandalar ◕‿◕ cok siyinlel...
En son başından geçen garip olay ?: Tenefüste şekerlerken 4 5 tane öpücükle korkuyla uyandım,bizim kızlarmış hepsine sıra dayağı vurdum :p ( bayaa korkmuştum ama (-_-*) )

Lütfen kimse kimseyle dalga geçmesin :p

Son düzenleme:

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Bırakıyordum dememiş miydin? Neyse. (Şimdi bir atraksiyona geçmeden önce söylediğimde bir nefret duygusu yoktu.)
Eren Beyazkurt/13/Nightcore,Dubstep,Electro vb./FPS,Hayatta Kalma vb./Her hayvanı severim/Böceklerden nefret ederim özellikle şu tuhaf kabuklular.
Örneğin Hamam Böceği,Tesbih Böceği,Kulak Böceği vb. vb.
Bu Kadardı :/

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gene saçmaladı herkes (-__-*) ne kadar zor ki aynısını yazmak ya...

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sek sek i çok çok yanlış okudum , o anki şaşkınlığım anlatılamaz*

[DOUBLEPOST=1431088007,1431087923][/DOUBLEPOST]
Seni Tanıyorum ! Sen bay güzel surat
◕‿◕
Adım Can,Garip takıntıları olmayan güllük gülistanlık bir hayat geçirmekte olan mutlu biriyim. görebiliceğiniz en sorumsuz insanımdır. emotileri severim .----. Sürekli profil resmi değiştiren biriyim. Pek fazla fobim yoktur [cesurmym nym .-.s.s..] Küçükken gördüğüm garip bir rüya yüzünden örümcekleri sevmiyorum. hayvanlar ! hayvanları çok seviyorum :D 1 köpek 3 mubiş (muhammed kuşu [biylrm muhabbet olucak]) 1 de yaralı bir kuşum var şu an. hamsterimi geçen ay kaybettim. Son olarak RENKLİ BİRİYİMDİR I•_,_•I

memnun oldum
O rüyanın aynısını yolomanda gördü*

----------------------------------
(İmza)

Son düzenleme:

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoş geldin Gökçe,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
Yeni bir üye olarak forum kurallarını okumanı öneririm.
Ayrıca programlama ile ilgilenmiyorsan pek karşılaşmayız zaten.

Tüm kuralları okudum,ve malesef program kelimesinin sözlük anlamını bile bilmiyorum.
teşekür ederim ◕‿◕
[DOUBLEPOST=1431088275,1431088147][/DOUBLEPOST]
Seni Tanıyorum ! Sen bay güzel surat
◕‿◕
Adım Can,Garip takıntıları olmayan güllük gülistanlık bir hayat geçirmekte olan mutlu biriyim. görebiliceğiniz en sorumsuz insanımdır. emotileri severim .----. Sürekli profil resmi değiştiren biriyim. Pek fazla fobim yoktur [cesurmym nym .-.s.s..] Küçükken gördüğüm garip bir rüya yüzünden örümcekleri sevmiyorum. hayvanlar ! hayvanları çok seviyorum :D 1 köpek 3 mubiş (muhammed kuşu [biylrm muhabbet olucak]) 1 de yaralı bir kuşum var şu an. hamsterimi geçen ay kaybettim. Son olarak RENKLİ BİRİYİMDİR I•_,_•I

memnun oldum

Bende memnun oldum,hep renkli kal ◕‿◕

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normalde tüm tanışma konularını okurum mesaj atmamda bu sefer sorasım geldi. Böcekleri neden sevmezsiniz ya cidden çok tatlılar bence. Bide unutmadan soyadını sakınca yoksa söyleme şansın var mı çok merak ettim.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normalde tüm tanışma konularını okurum mesaj atmamda bu sefer sorasım geldi. Böcekleri neden sevmezsiniz ya cidden çok tatlılar bence. Bide unutmadan soyadını sakınca yoksa söyleme şansın var mı çok merak ettim.

hayır neresi tatlı bi anlatırmısın ? böceklerden bahsedioruz,evin en pis yerlerinde gezen görüntüsü bile çirkin olan yaşam formları (-___-*)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Foruma hoş geldin, umarım ortama ayak uydurmada sıkıntı yaşamazsın; iyi forumlar.

BurnerTroll mode: default. Press any key to change.