[TARTISMA KONUSU] --->> 1-)Axitr ? 2-)Nitrado ? 3-)Batihost Hangisi Iyı [Tartısma Konusu]

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Beyler AxitrBilisimmi ? Nitradomu ? Yoksa Batihost mu iyi yorumları eksik etmiyelim ++++ '' Yazdığınız yorumu desteklemeyi lütfen unutmayalım . ''

Scoropion

✓ oyna.CraftRices.biz ✓
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu açan 1030123289'uncu kişi oldunuz tebrikler!
NOT: Batihost

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Axitr pek iyi değil
Nitrado kaliteli fakat ilgisizdir
BatiHost kaliteli ilgili kararı sen ver

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
axitr hariç heryerden alabilirsin. batihostun sahibi ile direk muhattab olabiliyorsun yardımcı oluyor sana

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado - Batihost Bence Kalitesizligi Fiyatlari ve Yetkilileriyle Gösterebiliyor.-
Nitrado Candir. Nitrado Kalitesini Fiyatlarina ve Çözümlerine Yansitiyor Nitrado.Forumuna Bi Bak İstersen Birsürü Bug Çözümleri Mevcut. Yetkilileri ve Üyeleri Moderatorleri Cana Yakın ve Yardimcilardir. Adamlar Makineyi Sana Verir Sorunlari Senin çözmeni bekler kendileri Sadece Çözümleri Sana sunar.

batihostun sahıbı Erkan bey cok beyefendi ve sorun çözmede çokça sabırlı ancak uzak masaüstü bir server kurma işine bir türlü ısınamadım belki benim hatamdan dolayıdır bilemicem serverim kendi kendine sürekli açılıp kapanıyordu. Nitrado Türkiye şartlarında pahalı bir firma ancak ciddi bir kaliteye sahip şu an ki serverimde lagsız ve sorunsuz ilerliyorum. diğer ismi lazım olmayan firmayı konuşmak bile zaman kaybı