Tecrübeli Kişilere Birkaç Soru Olacak :)

Diskoverybox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben oyuna bir hafta önce başladım.Baya bir şey biliyorum.Sadece bir kaç sorum olacak.

1-) Yaratıcı mod kullanarak bir map yaptım.Bunu survivor map'ine dönüştürebilir miyim ?

2-)T tuşuna basınca konuşma kısmı çıkıyor.Oraya yardım yazamıyorum.Farklı bir şekilde çıkıyor.Bu yüzden yardıma giremiyorum.Komutları bana söyler misiniz ?

3-Odun kömürü nasıl yapılıyor ? Mümkünse resimle gösterin.

lala

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1). hayır yapamasın

2). bilmiyorum :D

3). anlamadım ama kömürü nasıl bulcam diyosam ansızın yerlerden çıkar

SpartanCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1- evet yapabilirsin haritayı oluşturmadan önce hileleri aç ve oyunda gamemode 0 yaz/ belki /default gamemode 0 da işe yarayabilir
2-yardım yazarsan olmaz /help yazıcaksın
3-
yeterli olacaktır

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benimde birk aç sorum var spartancraft öncelikle hileler Singleplayerda geçerlimi 1.3.1 de ? mesela elmas fln ??? 1. maddede hilelerden bassetmişsiniz hileler onlineda kullanılıyosa sadece gerek yok ztn fazla oynamıyorum ama single playerda kimseye zararım yok hileler varsa singleplayer için bilmek isterim ..

lala

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hayır kardeşim bi tek multiplyer de olur yanlış yazdıysam özür:D

SpartanCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benimde birk aç sorum var spartancraft öncelikle hileler Singleplayerda geçerlimi 1.3.1 de ? mesela elmas fln ??? 1. maddede hilelerden bassetmişsiniz hileler onlineda kullanılıyosa sadece gerek yok ztn fazla oynamıyorum ama single playerda kimseye zararım yok hileler varsa singleplayer için bilmek isterim ..
aga hileler singleda geçerlidir. dünya yaratırken seedi yazdigimiz yerde bonus xhest falan yazar cheats:eek:n yapacaksın okadar

hayır kardeşim bi tek multiplyer de olur yanlış yazdıysam özür:D
bilmediğin şeye karışma
Post kasıyorsun!

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Evet-(Hileler,TMİ)
2- -help
3- Fırında alta odun üste çubuk yada kalas vb.

kanki1444

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar dünya oluştururken hileleri açın sonra /give nickname itemkod sayısı örneğin /give kingtahsin 57 64 ve bi stack dia bloğum oldu.