Tek yazıyla crash veriyorlar acil yardım edin lütfen!

firatkaya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
IIİ arkadaşlar oyunda bu yazıyı yazınca tüm herkese sunucuda crash veriyor Unio Craft bu plugini engellemiş @MrUnioDex dostum yardımına ihtiyacım var :/

firatkaya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Denemez olmazmıyım kardeşim olmuyor.

on chat:
message is "IIİ":
cancel the event
send "&4&lDostum sunucumdan ne istiyorsun! Ayıp sana." to player

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Şu şekilde yaparsan yazılmasını engellersin ?
Kod:
on chat:
    replace all "IIİ", "ııi" and "İII" with "****" in the message

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Plugin yazdım bunla ilgili konularıma bakabilirsin

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk
UNIO CRAFT türk sunucusumuydu bazı yerlerde gördüm bannerlarını özellikle yabancı sitelerde ama hiç girmedim giricem :)[DOUBLEPOST=1432908814,1432908721][/DOUBLEPOST]Skript plugini ile Minecraftı tamamen değiştirebiliyoruz plugin bir harika ! bu işte yeniyim ama

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
UNIO CRAFT türk sunucusumuydu bazı yerlerde gördüm bannerlarını özellikle yabancı sitelerde ama hiç girmedim giricem :)[DOUBLEPOST=1432908814,1432908721][/DOUBLEPOST]Skript plugini ile Minecraftı tamamen değiştirebiliyoruz plugin bir harika ! bu işte yeniyim ama
minecraftı Skript ile değil Bukkit pluginleri ile tamamen değiştirebilirsin(hatta o bile yetmez textureler için modlar gerekir)

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Crash Olayını Son Oyuncu Plotme Yani Creativeinde Herkesi Crashliyerek Server'den Attirmiştim 1-2 Kere IRFN :))

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
peki bu IIİ yi hangi pl yapıyor?
Pluginden Kaynaklanmıyor. Engellemek Istiyorsanda CapsControl Pluginini Kullan Bu Sayede O Sembol Cıksada Kimse Crash Yemez. Sembolun Yinede Cıkmamasını Istiyorsan Büyük I Harfini Skriptden Veya Pluginden Kolayca Degiştirebilirsin. Ben Skriptden Degiştirdim I Yazdıklarında i Olarak Görünüyor Login Register Authme ile Cakısma Yasamıyorum :)