Tekkit Uu-matter Nasıl Yapılıyor Yardım !!!

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben En iyi zirhi yapmak için uu-matter lazım ama nasıl yapılacağını bilmiyorum üstüne tıklıyorum nasıl yapıldığı gösterilmiyor nasıl yapıldığını bilen varsa söylesin bugün akşama kadar cevap yazarsanız sevinirim :(

brt123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Recycler yap sonra içine cobble stone at scrap çıkar birkaç tane de bir.Ama quantum suit yapmak istiyorsan çok fazla scrap yapman lazım sonra da mass fabricator yapıp bu scrapleri içine atacaksın.%100 olunca 1 UU-Matter çıkar.Ve 7 UU-Matterden 1 Iridium ore çıktığını düşünürsek bayağı uğraştırıcı bir iş.Ama güçlü bir enerji kaynağı olmadan başlama bu işe ilk önce geliş.Ben 2 Nucluer Reactor ile Mass Fabricator çalıştırınca yine de enerji azalıyordu.Scrapleri bir sandığa doldurup sonra ondan mass a gönderecek bir sistem yapmalısın bir de overclocker upgrade ile rcyclerı hızlandırmayı unutma ilk hızlı gelebilir ama yetmez :)

mertcan ensari

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Recycler yap sonra içine cobble stone at scrap çıkar birkaç tane de bir.Ama quantum suit yapmak istiyorsan çok fazla scrap yapman lazım sonra da mass fabricator yapıp bu scrapleri içine atacaksın.%100 olunca 1 UU-Matter çıkar.Ve 7 UU-Matterden 1 Iridium ore çıktığını düşünürsek bayağı uğraştırıcı bir iş.Ama güçlü bir enerji kaynağı olmadan başlama bu işe ilk önce geliş.Ben 2 Nucluer Reactor ile Mass Fabricator çalıştırınca yine de enerji azalıyordu.Scrapleri bir sandığa doldurup sonra ondan mass a gönderecek bir sistem yapmalısın bir de overclocker upgrade ile rcyclerı hızlandırmayı unutma ilk hızlı gelebilir ama yetmez :)
bende ftb oynuyordum quantum suit yapacaktım fazla coblestone yiyo ama teşekkürler :D

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sadece mass fab. Kullansan bile yeter enerjiyi dayayacaksin ama rcy olmadan yavas olur cobble larina yazik :D