Texture Box v1.0

WarnerBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizinle daha önceden de yapmaya çalışıp başaramamış olduğum bir projeyle yeniden karşınızdayım, bu sefer kendime güveniyorum.

Texture Box Nedir? Ne değildir?

Texture Box bir doku paketi değildir doku paketlerinin bir araya getirilip beraber sunulduğu "bir doku paketi paketi"dir.

Neden TextureBox?

Seçkin veya seçkin olmayan doku paketlerini bir araya getirip rahatlıkla sisteminize kurmanızı sağlıyor.

İçinde Kaç Adet Doku Paketi Var ve Bunlar Neler?
İçinde şu an için sadece 16 tane var ancak geliştirmeyi planlıyorum işte bu doku paketleri bunlar:

AdventureTimeCraft
HerrSommer
Life
Willpack
PokeCraft
T42
FeatherCraft
Ovos Rustic Redemption
DokuCraft TSC Light
DokuCraft TSC High
DokuCraft TSC Dark
oCd pack by disco
Sphax Pure BD Craft 128x

Nasıl Kurulur?
1.İndirdiğiniz dosyayı %appdata%/.minecraft/texturepacks yoluna taşıyın
2.Arşiv dosyasına sağ tıklayıp "Buraya Çıkart" seçeneğine tıklayın.
3. Oyunun Tadını Çıkarın!!

İndirme Linki
http://*******/2adA

Bir beğeniyi ve yorumu fazla görmeyin

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek var.Ama sana söyleyeyim,gerçekçi doku paketleriyle normal paketlerin birleşimi.Kötü bir görünüm oluşturur.Bence Sphax Pure BD Craft 128x ve AdventureTimeCraft'ı kaldır.Bir de hostfile sitesinden yükle.Daha güvenli.

WarnerBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hotfile güzel de hız limiti koyuyor ve 30 dakika içerisinde başka bir indirme yapmış olanları bekletiyor. Hem dropbox da fena değil.
Ayrıca dediğin tavsiyeye bir sonraki güncellemede kategorileyerek uyarım ama zaten bunu uploadlaması bile 1 saat sürdü tekrar uploadlamaya gerek olmadığını düşünüyorum. Yorumun için teşekkür ederim.