The Elder Scrolls V: Skyrim Bölüm 1

Video nasıl

• İyi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft TV = Minecraft's Videos
Ayrıca sub toplamak için bence biraz büyümen gerek, ben 13 yaşımda video çekmek isterdim ama pek inanmadım çocuk derler diye yaşını bilmiyorum fake yaşına da inanmıyorum :D.. Veya sesin çok ince bilmiyorum pek izleyesim gelmiyor ses öyle olunca belki başkası sever ama ben pek sevmedim.. Ek olarak çeneni kapatmamalısın zaten yoksa aşırı sıkar.. Birde mesela bir konu aç kanalının orada videolarını tek tek paylaş.. Tek tek konu açma hem saçma hem düzensiz..

Lykentos

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft TV = Minecraft's Videos
Ayrıca sub toplamak için bence biraz büyümen gerek, ben 13 yaşımda video çekmek isterdim ama pek inanmadım çocuk derler diye yaşını bilmiyorum fake yaşına da inanmıyorum :D.. Veya sesin çok ince bilmiyorum pek izleyesim gelmiyor ses öyle olunca belki başkası sever ama ben pek sevmedim.. Ek olarak çeneni kapatmamalısın zaten yoksa aşırı sıkar.. Birde mesela bir konu aç kanalının orada videolarını tek tek paylaş.. Tek tek konu açma hem saçma hem düzensiz..
normalde yaş 14, 15'e giriyorum ve sesim diğer arkadaşlarıma göre kalın ama videolarda hep ince çıkıyor bunu anlamadım. Çenemi kapatmam konusunda haklısın :D Ve bir konuda bütün videoları paylaşmak gerçekten iyi bir fikir. Çok teşekkürler yorumun için. Peki bu konuyu nasıl silebilirim ?

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım silemiyorsun.. Yöneticilerden isteyebilirsin bilmiyorum.. Yeni konu aç istersen..