bjkcr7

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR PEKİ NASIL YÜKLEYECEM RARI İNDİRDİM AMA ŞİMDİ NAPÇAM BİLMİYORUM YARDIM EDİN ACİLL!!!:S:S:S

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
ARKADAŞLAR PEKİ NASIL YÜKLEYECEM RARI İNDİRDİM AMA ŞİMDİ NAPÇAM BİLMİYORUM YARDIM EDİN ACİLL!!!:S:S:S
Paketi indirdiğinde ysnında gelen kurulum, uyarılar ve düzenleme bölümünü oku eğer yeterli olmazsa iletişim bölümünden bana ulaş elimden geldiğince destek olurum

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ormanda pvp yi nasıl açıcam yardım edin

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugini ilk kez kullanicaktim Ayni ip adresine yapabileceginiz kayıt dolmustur felan diyo ilk kez denicektim bu plugin paketini[DOUBLEPOST=1391793406,1391793355][/DOUBLEPOST]Authmede HATA VAR

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Plugini ilk kez kullanicaktim Ayni ip adresine yapabileceginiz kayıt dolmustur felan diyo ilk kez denicektim bu plugin paketini[DOUBLEPOST=1391793406,1391793355][/DOUBLEPOST]Authmede HATA VAR
Paketlerim doğru yüklendiği sürece kesinlikle hata yoktur.
Paketi yaparken en çok dikkat ettiğim husustan bahsediyorsun.
Paketi yeniden indirip her hangi bir ayara dokunmadan yüklemeyi dene
Veya kazara yaptığın çoklu kayıtlardan oluşabilir. Sunucunun aynı IP adresi üzerinden sadece iki kere
Kayıt yapma hakkı vardır. Önceden bir hesap açmadığına emin ol @ElfonseReyiz eğer eminsen birde
AuthMe>auths dosyasını silip dene eğer düzelirse ekstradan kayıt yapmış olmalısın
Eğer düzelmez ise paketi yeniden kurmanı öneririm

Son düzenleme:

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Perfect :altın:
güzel olmuş hatasız açıksız mükemmel ib paket
thelegend v5.7 yeniden forumdaki en mikemmel factions plugin paketi seçilmiştir :) :notch: :D

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paketlerim doğru yüklendiği sürece kesinlikle hata yoktur.
Paketi yaparken en çok dikkat ettiğim husustan bahsediyorsun.
Paketi yeniden indirip her hangi bir ayara dokunmadan yüklemeyi dene
Veya kazara yaptığın çoklu kayıtlardan oluşabilir. Sunucunun aynı IP adresi üzerinden sadece iki kere
Kayıt yapma hakkı vardır. Önceden bir hesap açmadığına emin ol @ElfonseReyiz eğer eminsen birde
AuthMe>auths dosyasını silip dene eğer düzelirse ekstradan kayıt yapmış olmalısın
Eğer düzelmez ise paketi yeniden kurmanı öneririm
Hiç bi sekilde bisi yapmadim direk rardan cikartip çalistirdim hatada verdi ben kayit olamadim diye authme register asddas 123123 yazdim ama Hata verdi[DOUBLEPOST=1391800616,1391800176][/DOUBLEPOST]http://hizliresim.com/xV3XWB Bak burdan @>>TheLegend<<

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Paketi dediğin üzere tekrar, tekrar, tekrar ve tekrar test ettim
Hiç ama hiçbir sorunla karşılaşmadım
Dediğim gibi lütfen paketi konu linkinden yeniden indir ve yeniden dene