>>THELEGEND<< v7 HUB Plugin Paketi - Saklambaç, Skywars, HungerGames, Factions, Survival, Skyblock, - EN İYİ PAKET ve EN İYİ FIYAT garantisi!

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
last7.png

Not: Bu konuda sadece v7Lobi, v7Skywars, v7HungerGames ve v7Saklambaç tanıtılacaktır.
v7Skyblock, v7Survival, v7Factions tanıtımı için; tıklayın

Bir süre önce sizlerle paylaştığım v7 plugin paketi serisi hem fiyatıyla hemde dolu dolu içeriğiyle kullanıcıları oldukça sevindirdi,
O paketler kullanılarak birçok sunucular kuruldu ve çok ciddi oyuncu sayılarına ulaşıldı.

Kullanıcılar v7 serisinden o kadar memnundu ki, hub plugin paketi almak için başka satıcıların veya grupların eline düşmek istemiyordu ve yüzlerce kullanıcı sabah akşam demeden devamlı olarak v7HUB plugin paketinin yapılması için talepte bulundu. v7 serisinin var olma amacı kullanıcıları memnun etmek olduğundan dolayı, oldukça sıkı bir çalışma ve tempoyla yepyeni ve devasa bir paket hazırlandı! Adı ise v7Hub koyuldu!

Forumun bu güne kadar gördüğü en iyi HUB plugin paketi!

2019-01-25_02.13.11.png

2019-01-25_05.31.15.png

2019-01-25_02.21.55.png

orman spawn.png

madenci minyon.png

warp balikci.png

kara kapi.png

saklambac arena.png

hg map spawn.png

hg map chests.png

hg map.png

hg map formfar.png

another map for hg.png

skywars map.png

sw map.png

Neden v7HUB Plugin Paketini Tercih Etmeliyim?

• Bu paketin en temel var olma sebebi, dışarıda v7 serisinin tek bir paketinin %10 özelliğini bile sağlayamayan paketlere üç haneli gibi uçuk fiyatlar ödememenizdir, sizi soyan ve soyduktan sonra arkanızdan gülen amatör satış grupları ve kişilerin aklını başına getirmektir.
  • Bu paket temel bir hub sunucunun tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını tek başına giderir. Oyuncuların sürekli eğlenmesi için birçok oyun modu ve yan oyunlarıda aynı anda sağlar, oyuncuya sunucuyu sevdirir.​
  • Özelliklerine ve sunduğu güzelliklere rağmen her paket minimum RAM miktarı kullanır. TPS, RAM seviyeleri paket yapımı esnasında sürekli izlenmiş ve her zaman en üst değerler korunmuştur. (Toplanan verilerin aritmetik ortalaması: TPS: 19.98, v7Games ve v7Lobi RAM: 786MB)​
  • v7 plugin paketi için özel olarak tarafımca kodlanmış 20'den fazla plugin bulunmaktadır, bu durum ne kadar eşsiz olduğunun en büyük göstergesidir.​
  • Sizde daima paket hakkında veya benim pluginlerim hakkında fikirleriniz var ise belirtebilirsiniz.​
  • Yapım aşamasında eklenen özellik veya herhangi bir bileşen, bir sonraki aşamaya geçmeden önce daima stabilitesi kontrol edilir ve her zaman test edildikten sonra eklenti bir sonraki aşamaya götürülür.​
  • Eklenti yapım ve paket yapım aşamalarımı daima bir prensip ve bir düzen takip eder, dolayısıyla paketin ve yaptığım eklentilerin her noktasından haberdar olmam, sizlere vereceğim yardımın verimliliğini ve çözüm sürecinin gecikmesini önler, verimliliği oldukça yükseltir.​
  • v7HUB içerisinde dahil olan tüm paketler belirli bir şablon ve alışagelmişlik çerçevesinde hazırlandığından dolayı, sunucu sahibi geniş bir yönetim kadrosuna ihtiyaç duymaz, nerede ne olduğunu kolaylıkla takip edebilir ve bilebilir.​
  • Paketlerin her birinde en fazla 3 veya 4 adet küçük skript kullanılmıştır, paket tamamen normal ve içeriği bilinen pluginlerden oluşmaktadır. Buda ele gelen istatistiklerde sunucu performansını oldukça iyi yönde etkilemiştir.​

Neden THELEGEND ?

• En önemli sebebi; benim birinci önceliğim gerçekten sunucularınız ve mutlu bir müşteri olmanız. Beni diğerlerinden farklı yapan en büyük etken bu.​
  • Bizde 1 ay destek veya 2 ay destek olmaz diğerleri gibi. DAİMA ve herkese destek sağlıyorum. Müşteri olmasanız bile. Yazın, cevap alın.​
  • En büyük olması gereken bir diğer etken; bir plugin yazarı olmam. Yıllar boyu birçok eklenti yazdım ve kendime ait bir kütüphane oluşturdum ve dolayısıyla yazılması mümkün olan her türden plugini keyifle yazabilirim. Bunların sağladığı bilgilerle aslında bu işte "ölümsüz" oluyorsunuz. Çünkü nerede bir sorun çıkarsa çıksın, kendi başınıza düzeltebiliyorsunuz veya iyileştirebiliyorsunuz. Bu tanım aynı beni ve v7 serisini oldukça açıklamaktadır.​
  • Eğer paket hakkında veya pluginlerim hakkında güzel ve iyi bir fikire sahipseniz, hep olmasını istediğiniz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz herhangi bir fikriniz varsa, bana söyleyin, gerçek olsun! Bu durum sizi hayallerinizin ötesine götürüyor ve tam rüyalarınızdaki bir sunucuyu kurmuş oluyorsunuz!​
  • Tam 7 yıldır bu sektördeyim, 7 yıldır plugin yazmayı ve paket yapmayı hayal edin ve daha sonra bunların size getirdiği devasa tecrübe ve bilgi bankasını hayal edin. Ben ne kadar biliyorsam, siz bu paketi alınca o kadar biliyorsunuz demektir. Bu gerçekten önemli.​
per2.png

• Bu devasa paketin sağladığı tüm özelliklere rağmen kullanılabilecek en minimum seviyede RAM, en yüksek seviyede TPS korunağı, sunucunuzun çok yüksek bir sistem gereksinimine sahip olmasına ihtiyaç duymamaktadır. Herkes için kullanılabilir bir paket değerindedir.​
  • Bir plugin yazarı olarak pakete her eklenen veya paket için yazdığım eklentileri oldukça sıkı olan süzgecimden geçirdikten sonra pakete eklerim.​
  • Görsel performans olarak üst düzey bir paket olsa da, sadeliği korumak için ayrıca ekstra bir çaba sarf edildi.​
  • Saklambaç ve HungerGames eklentileri bazı içerikleri çevirmemize izin vermediğinden dolayı küçük ayrıntılar ingilizce olabilir.​
  • Her yönüyle bir numara olan paketin daha çok detayını incelemek için;​
v7 HungerGames Teker Teker Özetlenmiş Özellikleri
- Oyun esnasında kendini koruyacak ama düşmanlara saldıracak MOBlar çıkartabilirsin.
- Ziyafet; aynı filmde olduğu gibi oyun anında ziyafet gerçekleşebilir
- İzleyiciler, oyundaki oyunculara sponsor olup, onlara eşya gönderebilirler
- Son iki kalan oyuncu için zafer düellosu.
- Oyuncular grup olusturabilir ve katılabilir
- HungerGames oyununa özgü coin sistemi
- Bir oyuncuya yayla vurmak o oyuncunun canını gösterir
- 1. Dalga için ayrı sandıklar ve 2. Dalga için yenilenen sandıklar
- En çok öldürmeye sahip oyuncular sıralaması
- İzleyiciler, oyundaki oyuncuların envanterini görüntüleyebilir
- Kazanan oyuncu için zafer haritasıyla havai fişek kutlamaları
- Airdrop, rastgele oyuna gönderilen takviye çantaları
- HungerGames oyununa özel başarımlar ve başarım ödülleri
- Daha önce başlamış oyunları, dışarıdaki oyuncular isterse izleyebilir
- Oyun başlayınca aktif olan "Nezaket ve Zerafet" süresi, oyuncular sadece bir kaç saniye birbirine saldıramaz ve ekipmanları daha rahat kuşanırlar
- Belirli bir süreden sonra sandıklar tekrar dolabilir
- Oyuncular öldüğü zaman, üzerilerinde şimşek çakar
- Tamamen GUI ile kontrol edilebilen kelle ödülleri
- İzleyiciler, oyundaki oyuncuların kellesine ödül koyabilir
- Oyundaki oyuncuların, birbirilerini daha kolay bulmasını sağlamak için göstergeli pusula
- Eklenti bazı eşya isimleri gibi şeyleri çevirmemize izin vermediğinden dolayı bu tarz küçük ayrıntılar ingilizce olabilir

v7 Saklambaç Teker Teker Özetlenmiş Özellikleri
- Sınırsız arena oluşturablime
- CANAVAR veya BLOK haline bürünebilme
- Ebelere verilen yakalama eşyaları ve saklananlara özel farklı eşyalar
- Sadece saklambaça ait coin sistemi
- Vault destekli
- Rastgele arenada çıkabilen güçlendirmeler
- Oyun bittikten sonra gg diyen oyunculara karma
- En iyi saklambaçcılar sıralaması
- Oyun bitince havaifisek kutlamalari
- Oyun izleme, seyirci duzenegi
- Sadece saklambaça özel başarımlar ve başarım ödülleri
- Saklambaça özel GUI marketi
- Özel bloklar marketi
- Karma marketi
- Oyuncular saklanan olma veya ebe olma şanslarını coin harcayarak arttırabilir
- Oyuncular yeteneklerini coinler ile gelistirebilir
- Eklenti bazı eşya isimleri gibi şeyleri çevirmemize izin vermediğinden dolayı bu tarz küçük ayrıntılar ingilizce olabilir

v7Skywars Teker Teker Özetlenmiş Özellikleri
- Oyuncuların kişisel hologram istatistikleri
- Oyuncu yetenekleri (üçlü ok atışı, adrenalin dopingi, tüy gibi, agresif mod, ok geçirmez, sansli madenci, sansli oduncu, korsan, ates korumasi)
- Oyuncular bu yetenekleri coinler ile satin alabilir ve gelistirebilir
- Esya setleri(kit) marketi
- Sınırsız arena oluşturabilme
- Oyunda olacak sandıkların içeriği hakkında oylama
- Harita saati için oylama (Gündüz, Öğle, Akşam)
- Oyuncu kendi kafesini düzenleyebilir, özelleştirebilir, rengini değişebilir
- Opsiyonel tekelleştirilmiş ekonomi
- Oyuncular oklarına iz ekleyebilir
- Öldükten sonra seyirci olarak oyunu izleme
- Sadece oyun için özelleştirilmiş skor tablosu
- Oyun kazanıldığında, birini öldürüldüğünde kazanılacak coinleri değiştirebilme
- Oyun kazananı için havai fişek kutlamaları
- Özel olarak kodlanmış "Gökyüzü Galipleri" sıralaması
best-price.png

Verilen ürünlere ve verilen hizmete göre kesinlikle ve daima "En iyi fiyat" ödülü hep elimizde olacak!
Yine bir süre önce yaşadığımız gibi fiyata oldukça şaşıracaksınız, ancak gerçekten benim için paradan önce gelen çok şey var.

v7HUB Plugin Paketi Fiyatı: 50tl (sadece Ocak ve Şubat ayları boyunca)

v7HUB Plugin Paketi içindekiler: v7Skywars, v7HungerGames, v7Saklambaç, v7Skyblock, v7Survival, v7Factions, v7Lobi ve toplam 16 adet hazırlanmış harita.

v7Skyblock, v7Survival, v7Factions görselleri ve sistemleri farklı konuda gösteriliyor, konu için: LİNK

hb2.png

commentkodbilenadam.png

comments.png

commen5.png

comment2.png

comment3.png

lohloh-commen.png

comment6.png

comment4444.png

v7HUB ile sunucunuzu şaha kaldırın.
Büyük bir sunucu olmak için ilk adımınızı atın!

v7HUB paketini hemen elde etmek için link;
Link

Discord
: >>TheLegend<<#6052
vYkL7R.png

Son düzenleme:

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçek mi bu cidden 7 paket ve 16 harita 50 lira mı
Hemde thelegend marka.

Gerçekten yıkıyorsun ortalığı tebrik ederim :asık:, buralar çok ama çok ama çok değerlenecek! #rez

Heartbreaker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kutsanmış bir adam olmalı bu arkadaşlar gerçekten. Bu paketi bu adamdan başkası yemin ediyorum en az 200 liraya verirdi. EN AZ ODA. Adını tam olarak taşıyorsun varya tam
VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI VAY ANASINI
Baba affet oğlun bir efsaneye vuruldu

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Paketlerin gerçekten güzel kalitelide son v7 deki menü ve hologramlardaki renkleri pek sevemedim tamamen kişisel görüşüm daha estetik olabilirdi. onun dışında gerisine söyleyecek söz yok.​

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hazırcılar için güzel fırsat, güzel eklenti paketi ve kesinlikle fiyat/performans ürünü.

IIDante

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 138890

Not: Bu konuda sadece v7Lobi, v7Skywars, v7HungerGames ve v7Saklambaç tanıtılacaktır.
v7Skyblock, v7Survival, v7Factions tanıtımı için; tıklayın

Bir süre önce sizlerle paylaştığım v7 plugin paketi serisi hem fiyatıyla hemde dolu dolu içeriğiyle kullanıcıları oldukça sevindirdi,
O paketler kullanılarak birçok sunucular kuruldu ve çok ciddi oyuncu sayılarına ulaşıldı.

Kullanıcılar v7 serisinden o kadar memnundu ki, hub plugin paketi almak için başka satıcıların veya grupların eline düşmek istemiyordu ve yüzlerce kullanıcı sabah akşam demeden devamlı olarak v7HUB plugin paketinin yapılması için talepte bulundu. v7 serisinin var olma amacı kullanıcıları memnun etmek olduğundan dolayı, oldukça sıkı bir çalışma ve tempoyla yepyeni ve devasa bir paket hazırlandı! Adı ise v7Hub koyuldu!

Forumun bu güne kadar gördüğü en iyi HUB plugin paketi!

Ekli dosyayı görüntüle 138881

Ekli dosyayı görüntüle 138882

Ekli dosyayı görüntüle 138883

Ekli dosyayı görüntüle 138884

Ekli dosyayı görüntüle 138888

Ekli dosyayı görüntüle 138889

Ekli dosyayı görüntüle 138880

Ekli dosyayı görüntüle 138887

Neden v7HUB Plugin Paketini Tercih Etmeliyim?

• Bu paketin en temel var olma sebebi, dışarıda v7 serisinin tek bir paketinin %10 özelliğini bile sağlayamayan paketlere üç haneli gibi uçuk fiyatlar ödememenizdir, sizi soyan ve soyduktan sonra arkanızdan gülen amatör satış grupları ve kişilerin aklını başına getirmektir.
  • Bu paket temel bir hub sunucunun tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını tek başına giderir. Oyuncuların sürekli eğlenmesi için birçok oyun modu ve yan oyunlarıda aynı anda sağlar, oyuncuya sunucuyu sevdirir.​
  • Özelliklerine ve sunduğu güzelliklere rağmen her paket minimum RAM miktarı kullanır. TPS, RAM seviyeleri paket yapımı esnasında sürekli izlenmiş ve her zaman en üst değerler korunmuştur. (Toplanan verilerin aritmetik ortalaması: TPS: 19.98, v7Games ve v7Lobi RAM: 786MB)​
  • v7 plugin paketi için özel olarak tarafımca kodlanmış 20'den fazla plugin bulunmaktadır, bu durum ne kadar eşsiz olduğunun en büyük göstergesidir.​
  • Sizde daima paket hakkında veya benim pluginlerim hakkında fikirleriniz var ise belirtebilirsiniz.​
  • Yapım aşamasında eklenen özellik veya herhangi bir bileşen, bir sonraki aşamaya geçmeden önce daima stabilitesi kontrol edilir ve her zaman test edildikten sonra eklenti bir sonraki aşamaya götürülür.​
  • Eklenti yapım ve paket yapım aşamalarımı daima bir prensip ve bir düzen takip eder, dolayısıyla paketin ve yaptığım eklentilerin her noktasından haberdar olmam, sizlere vereceğim yardımın verimliliğini ve çözüm sürecinin gecikmesini önler, verimliliği oldukça yükseltir.​
  • v7HUB içerisinde dahil olan tüm paketler belirli bir şablon ve alışagelmişlik çerçevesinde hazırlandığından dolayı, sunucu sahibi geniş bir yönetim kadrosuna ihtiyaç duymaz, nerede ne olduğunu kolaylıkla takip edebilir ve bilebilir.​
  • Paketlerin her birinde en fazla 3 veya 4 adet küçük skript kullanılmıştır, paket tamamen normal ve içeriği bilinen pluginlerden oluşmaktadır. Buda ele gelen istatistiklerde sunucu performansını oldukça iyi yönde etkilemiştir.​

Neden THELEGEND ?

• En önemli sebebi; benim birinci önceliğim gerçekten sunucularınız ve mutlu bir müşteri olmanız. Beni diğerlerinden farklı yapan en büyük etken bu.​
  • Bizde 1 ay destek veya 2 ay destek olmaz diğerleri gibi. DAİMA ve herkese destek sağlıyorum. Müşteri olmasanız bile. Yazın, cevap alın.​
  • En büyük olması gereken bir diğer etken; bir plugin yazarı olmam. Yıllar boyu birçok eklenti yazdım ve kendime ait bir kütüphane oluşturdum ve dolayısıyla yazılması mümkün olan her türden plugini keyifle yazabilirim. Bunların sağladığı bilgilerle aslında bu işte "ölümsüz" oluyorsunuz. Çünkü nerede bir sorun çıkarsa çıksın, kendi başınıza düzeltebiliyorsunuz veya iyileştirebiliyorsunuz. Bu tanım aynı beni ve v7 serisini oldukça açıklamaktadır.​
  • Eğer paket hakkında veya pluginlerim hakkında güzel ve iyi bir fikire sahipseniz, hep olmasını istediğiniz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz herhangi bir fikriniz varsa, bana söyleyin, gerçek olsun! Bu durum sizi hayallerinizin ötesine götürüyor ve tam rüyalarınızdaki bir sunucuyu kurmuş oluyorsunuz!​
  • Tam 7 yıldır bu sektördeyim, 7 yıldır plugin yazmayı ve paket yapmayı hayal edin ve daha sonra bunların size getirdiği devasa tecrübe ve bilgi bankasını hayal edin. Ben ne kadar biliyorsam, siz bu paketi alınca o kadar biliyorsunuz demektir. Bu gerçekten önemli.​

• Bu devasa paketin sağladığı tüm özelliklere rağmen kullanılabilecek en minimum seviyede RAM, en yüksek seviyede TPS korunağı, sunucunuzun çok yüksek bir sistem gereksinimine sahip olmasına ihtiyaç duymamaktadır. Herkes için kullanılabilir bir paket değerindedir.​
  • Bir plugin yazarı olarak pakete her eklenen veya paket için yazdığım eklentileri oldukça sıkı olan süzgecimden geçirdikten sonra pakete eklerim.​
  • Görsel performans olarak üst düzey bir paket olsa da, sadeliği korumak için ayrıca ekstra bir çaba sarf edildi.​
  • Saklambaç ve HungerGames eklentileri bazı içerikleri çevirmemize izin vermediğinden dolayı küçük ayrıntılar ingilizce olabilir.​
  • Her yönüyle bir numara olan paketin daha çok detayını incelemek için;​
v7 HungerGames Teker Teker Özetlenmiş Özellikleri
- Oyun esnasında kendini koruyacak ama düşmanlara saldıracak MOBlar çıkartabilirsin.
- Ziyafet; aynı filmde olduğu gibi oyun anında ziyafet gerçekleşebilir
- İzleyiciler, oyundaki oyunculara sponsor olup, onlara eşya gönderebilirler
- Son iki kalan oyuncu için zafer düellosu.
- Oyuncular grup olusturabilir ve katılabilir
- HungerGames oyununa özgü coin sistemi
- Bir oyuncuya yayla vurmak o oyuncunun canını gösterir
- 1. Dalga için ayrı sandıklar ve 2. Dalga için yenilenen sandıklar
- En çok öldürmeye sahip oyuncular sıralaması
- İzleyiciler, oyundaki oyuncuların envanterini görüntüleyebilir
- Kazanan oyuncu için zafer haritasıyla havai fişek kutlamaları
- Airdrop, rastgele oyuna gönderilen takviye çantaları
- HungerGames oyununa özel başarımlar ve başarım ödülleri
- Daha önce başlamış oyunları, dışarıdaki oyuncular isterse izleyebilir
- Oyun başlayınca aktif olan "Nezaket ve Zerafet" süresi, oyuncular sadece bir kaç saniye birbirine saldıramaz ve ekipmanları daha rahat kuşanırlar
- Belirli bir süreden sonra sandıklar tekrar dolabilir
- Oyuncular öldüğü zaman, üzerilerinde şimşek çakar
- Tamamen GUI ile kontrol edilebilen kelle ödülleri
- İzleyiciler, oyundaki oyuncuların kellesine ödül koyabilir
- Oyundaki oyuncuların, birbirilerini daha kolay bulmasını sağlamak için göstergeli pusula

v7 Saklambaç Teker Teker Özetlenmiş Özellikleri
- Sınırsız arena oluşturablime
- CANAVAR veya BLOK haline bürünebilme
- Ebelere verilen yakalama eşyaları ve saklananlara özel farklı eşyalar
- Sadece saklambaça ait coin sistemi
- Vault destekli
- Rastgele arenada çıkabilen güçlendirmeler
- Oyun bittikten sonra gg diyen oyunculara karma
- En iyi saklambaçcılar sıralaması
- Oyun bitince havaifisek kutlamalari
- Oyun izleme, seyirci duzenegi
- Sadece saklambaça özel başarımlar ve başarım ödülleri
- Saklambaça özel GUI marketi
- Özel bloklar marketi
- Karma marketi
- Oyuncular saklanan olma veya ebe olma şanslarını coin harcayarak arttırabilir
- Oyuncular yeteneklerini coinler ile gelistirebilir

v7Skywars Teker Teker Özetlenmiş Özellikleri
- Oyuncuların kişisel hologram istatistikleri
- Oyuncu yetenekleri (üçlü ok atışı, adrenalin dopingi, tüy gibi, agresif mod, ok geçirmez, sansli madenci, sansli oduncu, korsan, ates korumasi)
- Oyuncular bu yetenekleri coinler ile satin alabilir ve gelistirebilir
- Esya setleri(kit) marketi
- Sınırsız arena oluşturabilme
- Oyunda olacak sandıkların içeriği hakkında oylama
- Harita saati için oylama (Gündüz, Öğle, Akşam)
- Oyuncu kendi kafesini düzenleyebilir, özelleştirebilir, rengini değişebilir
- Opsiyonel tekelleştirilmiş ekonomi
- Oyuncular oklarına iz ekleyebilir
- Öldükten sonra seyirci olarak oyunu izleme
- Sadece oyun için özelleştirilmiş skor tablosu
- Oyun kazanıldığında, birini öldürüldüğünde kazanılacak coinleri değiştirebilme
- Oyun kazananı için havai fişek kutlamaları
- Özel olarak kodlanmış "Gökyüzü Galipleri" sıralaması
Ekli dosyayı görüntüle 138891

Verilen ürünlere ve verilen hizmete göre kesinlikle ve daima "En iyi fiyat" ödülü hep elimizde olacak!
Yine bir süre önce yaşadığımız gibi fiyata oldukça şaşıracaksınız, ancak gerçekten benim için paradan önce gelen çok şey var.

v7HUB Plugin Paketi Fiyatı: 50tl (sadece Ekim ayı boyunca)

v7HUB Plugin Paketi içindekiler: v7Skywars, v7HungerGames, v7Saklambaç, v7Skyblock, v7Survival, v7Factions, v7Lobi ve toplam 16 adet hazırlanmış harita.

v7Skyblock, v7Survival, v7Factions görselleri ve sistemleri farklı konuda gösteriliyor, konu için: LİNK

Ekli dosyayı görüntüle 138912

Ekli dosyayı görüntüle 138942
Ekli dosyayı görüntüle 138945
Ekli dosyayı görüntüle 138943
Ekli dosyayı görüntüle 138944
Ekli dosyayı görüntüle 138962

v7HUB ile sunucunuzu şaha kaldırın.
Büyük bir sunucu olmak için ilk adımınızı atın!

v7HUB paketini hemen elde etmek için link;
Link

Discord
: >>TheLegend<<#6052
Ekli dosyayı görüntüle 138895
Şu oyunda yıllardır değişmeyen tek şey sanırım senin pluginlerinden aldığım eğlence dostum. Kalitede bir numarasın. Arkadaşlarımla paketlerini kullanmaktan büyük zevk duyuyoruz bu fiyata gerçekten kaçmaz.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Gerçekten emek verilmiş, fiyatı da uygun. Sağda solda bir iki havalı grafikle "bilmem ne" ekibi diye boy gösteren paragöz balonlara inat @>>TheLegend<< capcanlı karşımızda.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Paket güzel gözüküyor fiyatıda uygun. Başarılar.