Troller

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimdir bunlar :
Lolde feedleyip afk kalanlar, Zoom da online derde eşek sesi çıkarıp türkü söyleyenler ,Hayatında hiç spor salonuna gitmeyip bütün fitness videolarının altına millete akıl verenler ,Fakirlikten ölürken millete BABAMIN ŞİRKETİ VAR FERRARİMİZ VAR SARAYDA YAŞIYOZ diyenler, Omeglede yüzüne vendetta maskesi takıp takılanlar, D&R dan beleş kitap alıp geri getirdiklerinde kitabın anasını kenler, Oyunda kızım diyip penis fotoğrafı atanlar,Cs de kendi takımının önüne sis atanlar, Çarpsız ejder ve barona giren jungler'lar, Maskeyi dirsegine takanlar, Sinemada cips ,çitoz yiyenler,Camiye sararmış kirli çorapla gelenler,Metin2 de dolunay çalanlar, Milletin eliyle yüzüyle tipiyle dalga geçen kendini brad pitt sanan maymunlar,Sevgilim yok diyip 3.yü yapan kızlar, Camiden ayakkabı çalan suriyeliler,En boş oktan videoları trendlere sokanlar, Çatışmalı çeteli diziler yapıp milletin oğlunu çete kurup suça teşvik eden saçma oktan tv dizileri,Trendlere giren suriyeli videoları,Babasının şirketi olan lüks spor arabalı kızın sersefil yoksul oldugu saçma aşk dizileri, YemekSepetinde Joker indirim kullandınızda eve gelen yarım zurna döner, Babasına Üniversite okuycam diye evden çıkıp öğrenci evini kerhaneye çevirenler (bizim yan komşu), 15Binlik arabaya 45Bin istiyenler, Forumlarda kendine Renkli tag verince kendini çok büyük bir şey sananlar,İmzasına bütün kodlama dillerini ekleyip hayatında 300 satırlık proje geliştirmeyenler, Komik olmayan Ban espirisi yapan adminler, Karşı takımı yenince : Ez Eşşekler çıktıgınız delige geri dönün yazan amipler, Çolugunun çocugunun rızkını karıyla yiyenler,

Zeka seviyelerinin -5 ila -70 oldugu tahmin edilir

Daha Yazacak çok varda zamanım yok başlık çocukları yazacaktım da terbiyem müsaade etmedi troller yazdım herkes anladı sanırım.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Damn homie.

Neye bu öfke? Pek güzel bir gün geçirmedin sanırım.​

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kimdir bunlar :
Lolde feedleyip afk kalanlar, Zoom da online derde eşek sesi çıkarıp türkü söyleyenler ,Hayatında hiç spor salonuna gitmeyip bütün fitness videolarının altına millete akıl verenler ,Fakirlikten ölürken millete BABAMIN ŞİRKETİ VAR FERRARİMİZ VAR SARAYDA YAŞIYOZ diyenler, Omeglede yüzüne vendetta maskesi takıp takılanlar, D&R dan beleş kitap alıp geri getirdiklerinde kitabın anasını kenler, Oyunda kızım diyip penis fotoğrafı atanlar,Cs de kendi takımının önüne sis atanlar, Çarpsız ejder ve barona giren jungler'lar, Maskeyi dirsegine takanlar, Sinemada cips ,çitoz yiyenler,Camiye sararmış kirli çorapla gelenler,Metin2 de dolunay çalanlar, Milletin eliyle yüzüyle tipiyle dalga geçen kendini brad pitt sanan maymunlar,Sevgilim yok diyip 3.yü yapan kızlar, Camiden ayakkabı çalan suriyeliler,En boş oktan videoları trendlere sokanlar, Çatışmalı çeteli diziler yapıp milletin oğlunu çete kurup suça teşvik eden saçma oktan tv dizileri,Trendlere giren suriyeli videoları,Babasının şirketi olan lüks spor arabalı kızın sersefil yoksul oldugu saçma aşk dizileri, YemekSepetinde Joker indirim kullandınızda eve gelen yarım zurna döner, Babasına Üniversite okuycam diye evden çıkıp öğrenci evini kerhaneye çevirenler (bizim yan komşu), 15Binlik arabaya 45Bin istiyenler, Forumlarda kendine Renkli tag verince kendini çok büyük bir şey sananlar,İmzasına bütün kodlama dillerini ekleyip hayatında 300 satırlık proje geliştirmeyenler, Komik olmayan Ban espirisi yapan adminler, Karşı takımı yenince : Ez Eşşekler çıktıgınız delige geri dönün yazan amipler, Çolugunun çocugunun rızkını karıyla yiyenler,

Zeka seviyelerinin -5 ila -70 oldugu tahmin edilir

Daha Yazacak çok varda zamanım yok başlık çocukları yazacaktım da terbiyem müsaade etmedi troller yazdım herkes anladı sanırım.
"troller" Troll deyil... Ben onlara HAIN demeyi tercih ediyorum. Öyle kişiler "Trollüyorum arkadaşlar çok havalıyım" gibi görünüp 2 dakikaya kızdığında ana avrat girenlerdir... Kendi Türk kardeşine bile Küfreder... Yani HAIN demek çok daha iyi.
Zoomdaki güzel olabilir bak xd
"Fakirlikten ölürken millete BABAMIN ŞİRKETİ VAR FERRARİMİZ VAR SARAYDA YAŞIYOZ diyenler"
Calm down bruv.
Afedersin ama bu troll deyil Kardeşim. Bu dediğin tamamıyla farklı bir şey. Troll limitlidir. Bunlar gerçekten ağır şeyler. Trollde mesela bir oyunda feedlersin yada bilerek kill çalarsın. Adamın canını acıtmicak bir hareket yaparsın. Fakat ağır kelimeler farklı yere giriyor. Troll deyil insan dışı varlık olarak nitelendiriliyor. İnsana saygı duymayan insan dışıdır zaten.
Sen git. Bi derin nefes al. Çünkü burası dünya. Böyle devam edersen hayattan bile bıkmaya başlarsın. IRKÇIlığa kadar ilerler bu. Çoğunlukla trollü çocuklar yapar doğru...Fakat bir süre sonra birisi sana şaka yaptı diye çocuğu öldürüsiye döversin... Tabi hayatının sitressi gider yani ne diyim iyi hissedersin fakat adliyelik işin olur. Hapse kadar gidiyor.
Alış,Adapte ol. LOL oynuyorum... Her oyunda GARANTİ. bak GARANTİ EDİYORUM bir feedler yada troll çıkıyor. Chatten illa "REPORT" KELİMESİNİ duyuyorsun. Çünkü millet yediremiyor. Normal oyunda ana avrat giriyor? Ya dereceli olsun gir. Hakkın var. YA NORMAL OYUNDA

Neyse bende başaldım. Burası türkiye. Tiktok vb kanser olabilecek herşeyin bulunduğu yer. Okula git... Gerekirse zeki okuluna git.. .İlla böyle insan olucaktır. KAÇIŞ YOK.
Bazı kişiler demiştir... herkes iyi olursa iyinin anlamı kalmaz. İlla pis bir şey olmalı. O pis şey olmalı ki iyi insanlar belirlensin.
Benimde senin gibi bir şikayetim var. Hayatın ta kendisi! Hayatın bana takık olduğunu söylemek isterim. Garip bi görüşüm var. Sanki hayat bana inatla beni yere çekmeye çalışıyor. Normal olarak deprestif birisiyim... Kıskançlığım var... Özellikle sevgili konusunda . Böyle illa birbirine yapışmış 2 li görüyorsun. Bir için acıyor... Sonra diyorsun "Beni yenebileceğinimi sanıyorsun lan" diye kendi içinden konuşuyorsun. Şimdi oturuyorum... Fakat yüksek ihtimal hayat bu konforu bozmak için bir sebep vericek. Ya sinek gelir... Ya perde düşebilir... Ya elektrik gidebilir.
Hayat böyle. Düşmemeyi biliceksin... Eğer düşersen...

Başka bir diyeceğim kalmadı. Düşme. Sadece "Hayat bana inat yapıyor... Bende ona inat yapıcam" diye bi de. Sinirlerini atmak için bir aktivite... Yumruk Çuvalı falan al (onun ismi "BOX TORBASI" diyen olursa onada bir şey diyeceğim... anladı.) sitressini at... Şöyle bi cam şişe al... Dağa falan çık... O cam şişeyi at ne bileyim(Hayvanlara zarar fakat sitressinde çok önemli. Atmazsan hayvanlardan daha değerli bir şey gidicek... Tabi bu dünya pek insanın farkında deyil. İnsanın bi değeri yok)... Herkezin farklı sitress atma yöntemleri var... Çok uzattım. Teşekkürler.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Arkadaşlar bence Tiktok Türkiye izlemezsek çekmezler. Daha çok yabancı Tiktokları izleyelim. Bu hareketime de katılmanızı rica ediyorum. Çünkü Tiktok'u silmekle iş olmuyor, izlenmeleri 1k'ya falan düşünce akılları başlarına gelir.

ayrıca o box torbası değil: kutu torbası gibi oluyor :/
"boxing bag"

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bunu çoktan çözmüştüm ya ?

1602501641470.png