[TÜRKÇE/ADV/PARK/PUZ/]ÖLÜMSÜZLÜK ÇEŞMESI V4 16.08.2012

narkoz1343

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve link Yenilendi istekleriniz üzerine puan vermeyi unutmayın !
29.01.2013 son güncelleme
Yanlış duymadiniz v3 ü vardi bu sabah v4 ü cikarilmis sizin için hemen türkçeye çevirdim %100 türkçe
NOTLAR
1- Map bana göre şimdiye çevirdiklerim içinde engüzeli ve en uğraş vereni.
Hikayesi var , parkurları ve puzzleleri var, hamur açıyor börek yapıyor süper map yani.
2- Mapın sonunda ulaştığımız yerin arkasında bir yer olucaktı. Orada bir plasure varmis basbamam gerektiği halde bastım ve heryer patladı.
Orası zaten süpriz bölümdü benim salaklığım özür dilerim size bir patlama borçluyum.
3- Kurallar ile uğraşmicam mapa girdiğinizde hepsi yazıyor resimleride ister iseniz yenilerini çekerim bunlar ingilizce verisyonun resimleri ben çekmedim.
4- Map çok büyük ve geniş bir yapıya sahip olduğu için gözümden kaçan tabelaları maruz görünüz.
dowload
http://www.mediafire.com/?jqw7afsry9w8yfj

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlış duymadiniz v3 ü vardi bu sabah v4 ü cikarilmis sizin için hemen türkçeye çevirdim %100 türkçe

NOTLAR
1- Map bana göre şimdiye çevirdiklerim içinde engüzeli ve en uğraş vereni.
Hikayesi var , parkurları ve puzzleleri var, hamur açıyor börek yapıyor süper map yani.
2- Mapın sonunda ulaştığımız yerin arkasında bir yer olucaktı. Orada bir plasure varmis basbamam gerektiği halde bastım ve heryer patladı.
Orası zaten süpriz bölümdü benim salaklığım özür dilerim size bir patlama borçluyum.
3- Kurallar ile uğraşmicam mapa girdiğinizde hepsi yazıyor resimleride ister iseniz yenilerini çekerim bunlar ingilizce verisyonun resimleri ben çekmedim.
4- Map çok büyük ve geniş bir yapıya sahip olduğu için gözümden kaçan tabelaları maruz görünüz.
dowload
Bu harita bu forumda daha önce paylaşıldı diye biliyorum.Aynı resimler ve aynı yazılarla.

narkoz1343

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
paylaşıldı bu map zaten yabanci map bunun v4 cikti hemen paylaştim türkçeye çevirip

narkoz1343

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
resim bulamadim resimsizde olmaz dedim v3 ün resimlerini paylaştim

egeli35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tesekkür ederim iki gundur arıyordum

Connor0654

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
beyler bu ölümsüzlük çeşmesi nasıl kurulur bilen varsa bildirebilirmi ? :(

egeli35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler bu ölümsüzlük çeşmesi nasıl kurulur bilen varsa bildirebilirmi ? :(
önce çalıştıra girip %appdata% yazıyorsun orada .minecraft var ona gir sonra saves dosyası var rar'ın içindeki klasöru onun içine at sonra minecrafta gir