Türkiyede bir ilk ! Böyle bir klan sistemi görmediniz ! Klan kurmak 40 Altın !TsuponNW sunar.

Sunucu açılsın mı ?

• Evet.

• Hayır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP
TsuponNW.Nitrado.Net

Türkiye faction sunucuları kategorisin de güzel bir hayatta kalma tarzında kısaca , lapis kır seviye kazan , toprak lazım ham madde ye git , altın lazım marketten al yapılmasını istemiyoruz. Bu nedenle sunucu açma kararı aldık. Markette yine eşyalar olacaktır , fakat zor kazandığınız parayı gidip de ormanda bulabileceğiniz bir altın külçesine yatırmak istemezsiniz sanırım ? hiçbir yerde bulunmayan bir klan sistemi (lonca da diyebiliriz aslında biz ona) getiriyoruz. Lonca da geçerli olan para birimi altın külçesi olacaktır. Örneğin , klan açmak 100 altın külçesi. Bölge ele geçirmek 150 altın külçesi olacaktır (henüz belli değil fiyatlar). Lonca kurduğunuz andan itibaren bir lonca eviniz olacaktır. Bir de deponuz. Bu deponuza altın külçesi bağışlayıp (ki her lonca üyesi bağışlayabilecek.) deponuzu , iksir alanınızı , deponuzu geliştirme imkanı elde edeceksiniz. Velhasıl amacımız size eğleneceğiniz ve bir o kadar da uğraşacağınız bir sunucu açmaktır. Para kazanma işlemlerini yani ekonomi mob eşyaları , maden ve tarımdan geçecektir (evet , spawner da bulunacak sunucuda.).

-> Sunucunun tutmama ihtimaline karşı ilk başta kişi sınırı 32 olacaktır.
-> Yine dediğimiz gibi tutmama ihtimaline karşı RAM 4 GB olacaktır.
-> Açılıştaki hosting firmamız Nitrado olacaktır. İleride değiştirilebilir.
-> Sunucumuzda görev sistemi bulunacak ve bu görevler 3 e ayrılacaktır. Puan , Genel ve Ejder görevleri.
-> Ejder görevleri (evet ejderha da bulunacak sunucuda. Eklentiyi verdikleri için IceNW kurucusuna teşekkürler.) sahip olduğunuz ejderhaya deneyim verecek ve seviye atlamasına olanak sağlayacak.
-> Genel görevleri ise altın kazanabileceğiniz veya çeşitli eşyalar , kutular kazanabileceğiniz görevlerdir.
-> Puan görevleri ise gerçek para ile alınan puanları (örneğin 1 TL = 100 Puan) kazanabileceğiniz görevlerdir.
-> Sunucumuza girişte size sunucuyu tanıtacak bir NPC gelecektir .

Sunucunun farklılık gösteren yanlarından en belirgini bu sistemdir. 100 altın karşılığında açtığınız bu lonca ilk başta 4 kişilik kapasite ile başlar , ardından lonca binasına her seviye arttırdığınızda 4 kişilik kapasite daha açılır. Lonca binası maksimum 6. Seviye ye gelebilir. Seviye arttırmak daha önce dediğimiz gibi altın ile yapılıyor. Geçelim lonca binasının şekillerine.

1. Seviye

2. ve 3. Seviye

4. Seviye

5. Seviye

6. Seviye

Sunucuya girişinizde sizi karşılayacak olan bu koyun dostumuza tıkladığınızda size bilgiler verecektir , eminim bu bilgiler işinize yarayacak. (Beta sürümünde isteğe göre bilgiler eklenecektir.) Şimdi geçelim verdiği birkaç bilgiye.

Kazarak madencilik yeteneğinizi , ağaç keserek odunculuk yeteneğinizi , balık tutarak balıkçılık yeteneğinizin gelişebileceği bir sistem. Gelin madencilik yeteneği geliştirdikçe neler oluyor bakalım , mesela kazmaya sağ tıklayıp kazmaya başlayınca kazmanın verimliliği +5 artıyor !

Görevleri yapıp , eşya kazanabileceğiniz bir sistem. Uzatmadan buyurun gösterelim görevleri. Ödülleri henüz belli olmadığından koymadık.

Şu anlık konunun sonuna gelecek olur isek , fikirlerinizi vs. yazar iseniz sevinirim. Her bir şey eklendiğinde konu güncellenecek ve konuya mesaj atılacaktır. (bildirim gelir sanırım.) Yakın bir zamanda da BETA sürümünü oyunculara açacağız (seçili kişilere , konu altında seçeriz büyük ihtimalle.) , BETA sürümüne katılanlara hediyeler verilecektir. Yorumlarınız bizim için değerli , bir mesajı esirgemeyin lütfen. Sağlıcakla kalın ...

Son düzenleme:

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılı lonca binasının gelişimine bayıldım başarılar dilemek az gelir daha çok gelişmeniz dileğimle ! Kesinlikle açılsın fikrimce yeni sistemler eklenirse bir kaçtane buna benzer çok iyi olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Başarılı lonca binasının gelişimine bayıldım başarılar dilemek az gelir daha çok gelişmeniz dileğimle ! Kesinlikle açılsın fikrimce yeni sistemler eklenirse bir kaçtane buna benzer çok iyi olacağını düşünüyorum.
Örneğin , kazma ile kazıyorsunuz diyelim kazma yeteneğiniz gelişiyor. Diyelim ki 100 yaptınız ve kazmaya sağ tıkladınız kazma normalde verimlilik 5 ise atıyorum 10 saniyeliğine verimlilik 10 oluyor ve 200 saniye falan bekleme süresine giriyor. Bu da mevcut sunucumuzda. Onun dışında çok ufak bir ihtimal ejderhaları ekleyebiliriz. Yorumunuz için çok teşekkürler ^^.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Örneğin , kazma ile kazıyorsunuz diyelim kazma yeteneğiniz gelişiyor. Diyelim ki 100 yaptınız ve kazmaya sağ tıkladınız kazma normalde verimlilik 5 ise atıyorum 10 saniyeliğine verimlilik 10 oluyor ve 200 saniye falan bekleme süresine giriyor. Bu da mevcut sunucumuzda. Onun dışında çok ufak bir ihtimal ejderhaları ekleyebiliriz. Yorumunuz için çok teşekkürler ^^.
Başarılı bir sistem bence.

Bence birde herkesin yetenekleri olsun örneğin teknink yetenek farklı birde oyuncunun kendi kişisel yeteneği teknikden kastım odun kırma taş kırma vs. kişisel olarakta can yeteneğini geliştirsin normalden daha az canı gitsin mesela atıyorum zır hyeteneği olsun normalden +x derece hasar savunsun veyahut hazmetme gibi bir yetenekde olup yiyecek ve iksirlerin tesir süresini uzatabilir gayet mantıklı bence sizin fikrnizi bilemem ama ekleyin derim.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede bir ilk değil.Bu eklentiyi geliştiren kişi tarafından Türkiyede bir sunucu açılmıştı zaten , ama sistemi kullanmanıza sevindim.Diğer faction sunuculardan daha iyi gibi görünüyor Bu sistem hariç başka sistemlerde getirir iseniz sunucunuz gelişebilir.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sistem bence.

Bence birde herkesin yetenekleri olsun örneğin teknink yetenek farklı birde oyuncunun kendi kişisel yeteneği teknikden kastım odun kırma taş kırma vs. kişisel olarakta can yeteneğini geliştirsin normalden daha az canı gitsin mesela atıyorum zır hyeteneği olsun normalden +x derece hasar savunsun veyahut hazmetme gibi bir yetenekde olup yiyecek ve iksirlerin tesir süresini uzatabilir gayet mantıklı bence sizin fikrnizi bilemem ama ekleyin derim.
Çoğu sunucuda var bunun gibi şeyler , ejderlerin yetenekleri olacak zaten , size kattığı yetenekler yani.
Türkiyede bir ilk değil.Bu eklentiyi geliştiren kişi tarafından Türkiyede bir sunucu açılmıştı zaten , ama sistemi kullanmanıza sevindim.Diğer faction sunuculardan daha iyi gibi görünüyor Bu sistem hariç başka sistemlerde getirir iseniz sunucunuz gelişebilir.
Doğukan'ın açıp da kapattığını biliyorum fakat o denemek için açtığını söyledi , başka sunucularda da görmedim açıkçası bu sistemi , mantığı.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu sunucuda var bunun gibi şeyler , ejderlerin yetenekleri olacak zaten , size kattığı yetenekler yani.

Doğukan'ın açıp da kapattığını biliyorum fakat o denemek için açtığını söyledi , başka sunucularda da görmedim açıkçası bu sistemi , mantığı.
Aynen o biraz deneme olarak açıldı Peki ilk sistemi kullanan siz olun Sadece bu sistemle kalır iseniz olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Aynen o biraz deneme olarak açıldı Peki ilk sistemi kullanan siz olun Sadece bu sistemle kalır iseniz olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz.
Peki.
Başarılar... Güzel gözüküyor.
Teşekkürler hocacığım ^^
Klan Sistemi 6. level felan clash of clansa benzemiş :) ordanmı esinlendiniz ??
O tarz sistemleri sevdiğim için kullanıyorum.

KHANTHES

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Güzel gözüküyor. Açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ha birde özel kılıçlar yaylar olabilir örnek veriyorum can çalan veyahut normalden daha fazla hasar veren .