Ucuza/Ücretsiz Satılan Premiumlar

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Az önce bir bedava premium konusuna uzun bir mesaj yazmıştım ama göndermeden konu silinmiş. Buraya konusunu açayım dedim.

Ücretsiz hesap veriyoruz diyen sitelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Sadece link kısaltma servisleriyle başka linklere yönlendirileceksiniz ve vaat ettikleri hesaba hiçbir zaman ulaşamayacaksınız.
Ucuza hesap veren siteler ise sitelerden uçurdukları hesapları satıyorlar ama bu hesaplar birkaç hafta içerisinde patlıyor.
Bu gibi sitelerden uzak durup alacağınız hesapları orijinal siteden almalısınız.
Minecraft'ın sitesinde satılan sürümü de pahalı geliyorsa Microsoft Mağazası'ndan Bedrock sürümünü alabilirsiniz.
Ucuza premium, bedava premiumlardan uzak durun ve orijinal kullanın.

Sıkça Sorulan Sorular
S-Hadi ucuza premium ya da bedava premium aldık. Ne olacak?
C-Bu hesaplar sitelerden uçurulmuş hesaplar olduğu için sahibi hesabı geri alacaktır. Zaten bu Minecraft hesaplarının hiçbir şeyi değiştirilemiyor.

S-Ben aldım birkaç gündür kullanıyorum, sorun olmadı.
C-En geç birkaç hafta içerisinde hesabınıza veda etmek zorunda kalacaksınız.

S-Ben zümrüt hesap aldım uzun süredir kullanıyorum, sorun olmadı.
C-Zümrüt hesap denilen hesaplar unmigrated yani bir Mojang hesabına aktarımamış hesaplardır. Kendi bilgilerinizle bir Mojang hesabına aktardığınız için kimsenin hesabı alması mümkün değildir ama bu hesaplar yasal değildir. Kesinlikle önermiyorum.

S-Bir Linux dağıtımı kullanıyorum. Bedrock sürümünü nasıl alabilirim?
C-Mobil sürümü emulator ile oynayanlar var ama bu konuda çok bilgim yok. En iyi yol Windows 10 sanal makinesi kurmak gibi görünüyor. Bedrock sürümü UWP uygulaması olduğu için Windows 10 olmadan oynanamıyor. İkinci sistem olarak Windows da kurabilirsiniz size kalmış.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Almayın almayın, gidin adam gibi Minecraft'ın orijinal sitesinden alın kafanız rahat olsun.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Aslında bende orijinal sitesinden alma taraftarıyım ama şu an ki fiyatı ile 154TL ucuz bir şey değil ve bana göre 154TL Minecraft için fazla ve bu fiyatın içine mobil, ps4 vs. eklemiyorum daha, yani bana kalırsa insanların ucuz sitelerden almalarını haklı buluyorum.
Ayrıca şunuda eklemek isterim ki ucuza aldığınız hesaplar tamamı ile şans işi diye düşünüyorum bana göre yani çünkü ben bundan 1.5 yıl önce bir siteden 7.5TL ya da 10TL ye skin, isim değişen pre aldım ve şuanda bile sorunsuz kullanıyorum fakat aynı siteden bir başkasının aldığı bir üst veya aynı pre 1-2 gün/hafta içinde patlayabiliyor ve patlayan hesapları genellikle siteler değişim yapıyor.

Sözün kısası şu eğer oyunlardan çabuk sıkılan biriyseniz crack oynayın Minecraft'ı ama yok ben illa pre sunucuda oynayacağım diyorsan al ucuz hesap oyna tabi az öncede dediğim gibi oyunlardan çabuk sıkılan biriyseniz ama diyorsanız ki ben oyun aldığım zaman ömürlük oynarım orijinal al ömürlük oyna.

Burada yazanların hepsi kendi düşüncem bunu belirteyim kimseye crack kullanmanın iyi bir şey olduğunu ya da ucuz hesap satan sitelerin tamamı ile %100 güvenilir olduğunu söyleyemem.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
O ucuz diye nitelendirilen hesaplar yasal olmayan yollarla alınan hesaplar. Bu hesapları almak kesinlikle illegaldir. Hesabınıza erişimi kaybetmek en ufak sorununuz olabilir bu tür sitelerden alışveriş yaparsanız.

Ek olarak "elmas hesap, zümrüt hesap" diye bir şey yok. Minecraft Java versiyonu için hesap tipi iki tanedir: Premium ve Free hesaplar. Free hesaplar sadece oyunun demosunu erişebilirken, Premium tüm nimetleri kullanabiliyor. Eğer Minecraft'ı alacak paranız yoksa (veya herhangi başka oyunu) KESİNLİKLE diğer sitelerden almayın. Eğer Mojang onaylı key değilse, o hesap/key çalıntı kredi kartlarıyla alınmıştır ve emin olun oyunun yapımcısı o sitelerden almanız yerine oyunu korsan oynamanızı tercih eder.

Yıllardır bu konu ara sıra gündeme geliyor konuyu okumaya gelen oyunu almaya niyetli arkadaşlar: minecraft.net dışında Java versiyonunu almayın.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
siz böyle söylediğinizde benim gibi kendi şahsi hesabını satmak isteyenlerde kötü gözüküyor yanlız :)

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
siz böyle söylediğinizde benim gibi kendi şahsi hesabını satmak isteyenlerde kötü gözüküyor yanlız :)

Kötü gözükmesi çok doğal, çünkü kötü bir şey zaten. Hesabınızı satarak yasal olmayan bir şey yapıyorsunuz.

OYUNUMUZUN KULLANIMI
Oyun için bir lisans almışsanız, Oyunu böylece kendiniz de cihazınızda oynatabilir ve kullanabilirsiniz.

Aşağıda, size başka şeyler yapmak için sınırlı haklar da veriyoruz, ancak bir yerde sınır çizmek zorundayız, yoksa insanlar çok ileri gider. Bizim yaptığımız herhangi bir şeyle ilgili siz de bir şey yapmak isterseniz, biz bu konuda rahatız, ancak bunun resmi olarak yorumlanamayacağından ve bunun EULA ile ve marka ve varlık kullanım kılavuzu ile uyumlu olduğundan ve herşeyden öte yaptığımız şeylerin ticari olarak kullanılmadığından emin olmanız gerekir.

Oyunumuzu kullanmanız ve oynamanız için vermiş olduğumuz lisans ve izin, bu EULA koşullarından herhangi birine aykırı olmanız durumunda kaldırılabilir.

Oyunumuzu satın aldığınızda, Oyunu kendi kişisel cihazınıza kurmanız ve bu EULA'da belirtilen şekilde bu cihaz üzerinde kullanmanız ve oynatmanız için size izin veren bir lisans almış olursunuz. Bu izin sizin için kişiseldir, bu nedenle Oyunu (veya herhangi bir bölümünü) başkalarına dağıtmanıza izin verilmez. Bu aynı zamanda Oyunu satamaz veya kiralayamazsınız ya da başkalarının erişimine açık hale getiremezsiniz ve herhangi bir lisans anahtarını başkasına veremez veya satamazsınız demektir. Bununla birlikte, resmi hediye kod sistemimiz aracılığıyla satın alınan hediye kodlarını verebilirsiniz. Bu, korsanlık ve sahtekarlıkları durdurmamıza ve Oyunumuzu korumamıza yardımcı olmak için önemlidir. Ayrıca, dolandırıcılık gibi, topluluğumuzun üyelerinin Oyunumuzun korsan versiyonlarını veya hileli lisans anahtarlarını satın almalarını önlemek de önemlidir.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0