| (Ücretli) Plugin Paketleri | +2.000 Görüntülenme | Her Türlü Paket | DisCord, Skype 7/24 Destek |

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Dilerse klasik demeyeceğiniz paketlerde hazırlayabilir. Siz nasıl bir sistem istediğinizi kendisine belirtebilirsiniz :)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzele Benziyor. Keşke paketlerinizi daha derin tanıtsaydınız ki millet klasik diyemesin.Başarılar Efenim!
Nasıl derin anlayamadım?

Dilerse klasik demeyeceğiniz paketlerde hazırlayabilir. Siz nasıl bir sistem istediğinizi kendisine belirtebilirsiniz :)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kendiside biliyor ama çekemediği için aklına geldikce yazıp duruyor :)

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Faction haritası Hypixel den alinti(çalinti) değil mi?
bukkit:pl ile plugin listesi gözüküyor bilginize ss almiştim bulursam atarim plugin listesini :)

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web siteyi ilerideki işlerimiz için açacağız.

Şuanlık DisCord, Skype ile satış olmaktadır.

Faction haritası Hypixel den alinti(çalinti) değil mi?
bukkit:pl ile plugin listesi gözüküyor bilginize ss almiştim bulursam atarim plugin listesini :)
Map bize ait değil zaten map satıyoruz diye bir şey söylemedik.

Referans sunucumuzdaki bir olaysa bilgi verirsiniz açığı kapatırlar çokta büyük bir şey değil.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ee site kapalı
Web siteyi ilerideki işlerimiz için açacağız.

Şuanlık DisCord, Skype ile satış olmaktadır.

Map bize ait değil zaten map satıyoruz diye bir şey söylemedik.

Referans sunucumuzdaki bir olaysa bilgi verirsiniz açığı kapatırlar çokta büyük bir şey değil.
Test Sunucusu Olarak Bunu Kullanabilirsiniz Kendi Sunucum Boş Ama :Yok (Kalıcı Yasaklanma)Network.batihost.com
Faturalı Mobil Ödeme Olsa Alırdım Keşke Olsa Kaliteliye Benziyor :)

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ee site kapalı

Test Sunucusu Olarak Bunu Kullanabilirsiniz Kendi Sunucum Boş Ama :Yok (Kalıcı Yasaklanma)Network.batihost.com
Faturalı Mobil Ödeme Olsa Alırdım Keşke Olsa Kaliteliye Benziyor :)
Test sunucularımız var teşekkürler.

Mobil Ödeme getirebiliriz fakat faturalı nasıl olur bilmiyorum :)

+ Güncel +
[automerge]1525815768[/automerge]
+ Güncel +

Son düzenleme:

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketleri Çok Klasik HerKesin Yapabileceği Türden Yani Şöyle İlk Bulunmuş Şeyleri Tasarlayıp Yapınkı Satılsın Ayrıca Kötülemek Gibi Olmasın Forumda Bundan Kat Kat İyi Paketler Var Hemde Ücretsiz Konu Düzeni Güzel Umarım Daha İyi Yerlere Gelirsiniz.
Teşekkürler, isteğe göre paketlerimize değişiklikler yapılıyor zaten.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel atıyorum, satışlarım tekrardan başladı.

(Paketlere resimler eklendi, eklenmeyede devam edecektir.)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Plugin Paketleri Çok Klasik HerKesin Yapabileceği Türden Yani Şöyle İlk Bulunmuş Şeyleri Tasarlayıp Yapınkı Satılsın Ayrıca Kötülemek Gibi Olmasın Forumda Bundan Kat Kat İyi Paketler Var Hemde Ücretsiz Konu Düzeni Güzel Umarım Daha İyi Yerlere Gelirsiniz.
katılıyorum plugin paketi çok klasik skyblock hele hele herkezin biraz uğraşsa yapabileceği türden 65tl fazla bence 25 30tl ideal paketin içinde paralı pluginler bulunsa neyse 65tl eder diyelim o zaman faction ve skyblock için konuşuyorum sadece bu arada diyerlerine pek bakmadım biraz araştırma ile @BurakReisHD ninde dediği gibi bundan daha güzel skyblock paketleri bulunabilir üstelik ücretsiz hadi faction neyse internette okadar aramama rağmen adam gibi faction paketi yok nerdeyse amacım kötülemek yada baltalamak değildir sadece düşüncelerimi belirttim iyi günler .

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
katılıyorum plugin paketi çok klasik skyblock hele hele herkezin biraz uğraşsa yapabileceği türden 65tl fazla bence 25 30tl ideal paketin içinde paralı pluginler bulunsa neyse 65tl eder diyelim o zaman faction ve skyblock için konuşuyorum sadece bu arada diyerlerine pek bakmadım biraz araştırma ile @BurakReisHD ninde dediği gibi bundan daha güzel skyblock paketleri bulunabilir üstelik ücretsiz hadi faction neyse internette okadar aramama rağmen adam gibi faction paketi yok nerdeyse amacım kötülemek yada baltalamak değildir sadece düşüncelerimi belirttim iyi günler .
LimoPvP bir kere girseydin böyle konuşacağını sanmıyorum. Her şey yazı tonları bile özenle yapıldı.
Görmeden konuştuğun için böyle diyorsun, fiyatlar zaten inmişti. Konuyu güncellemedim.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
LimoPvP bir kere girseydin böyle konuşacağını sanmıyorum. Her şey yazı tonları bile özenle yapıldı.
Görmeden konuştuğun için böyle diyorsun, fiyatlar zaten inmişti. Konuyu güncellemedim.
(amacım sadece düşüncelerimi belirtmektir kötüleme yada kavga çıkarma amacı yoktur !!! )
evet görmeden sadece bukadar yorum yapıyorum sunucuya girip bakacağım tekrar yorum yapacağım bakalım hak ediyormu umarım hak ediyordur iyi günler başarılar .