Vaktin varsa konuya bekliyorum

Vicetia

Ekip Arkadaşları aranır
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İsmim Metin Emergen, yaşım 17 oyun oynamaktan ziyade hayallerimin peşinden koşan biriyim kitap okumayı günlük tutmayı ve farklı farklı hobileri deneyimlemekten hoşlanıyorum hayalin ne diye soracak olursanız onu söyleyemeyeceğim, pek fazla arkadaşım yok, vakitlerimin çoğunluğunu kendimi geliştirmekle harcıyorum insanlar yaşımdan çok daha olgun olduğumu söylerler Küfür etmenin artık doğal olduğu bir dünyada yaşıyoruz insanlar birbirlerine küfür ederek eğleniyor,ve ya farklı muamelelerde bulunuyorlar evet küfür edebilirsiniz hiç sıkıntı değil ama saygınlığınizi kaybediyorsunuz siz farkında olmasanız bile bu gerçeği değiştirmiyor bende sizin gibi okul okuyorum tabi benimde farkım yok aslında, sadece sizin gibi Sabahdan akşama kadar okulda vaktimi çürütmüyorum senin yerinde olsaydım vaktimi değerli kullanır, kendimin farkında olurdum "En büyük yatırım, kendine yaptığın yatırımdir" bunu unutmamalısın evet belki de dünyaya birkez geliyoruz diyebilirsin ama unutma başarılı insanlarda dünyaya birkez geldiler, Yani senden farklı değiller sadece zamanlarını değerlendirdiler ve gereksiz eğlenmediler fedakârlık yaptılar hiçbiri ağzında gümüş kaşıkla doğmadı sadece sabredip, çalıştılar ve başardılar bu kadar basit aslında, Dostum beni iyi dinlemen gerekiyor vaktin uçup gidiyor hemde her Saniye her dakika sen farketmiyorsun bile Hey Dostum ben senin yanındayim seni destekliyorum gerçekten bak fikrini değiştirmeden önce düşünmelisin düşün düşün ve düşün dahada düşün doğru yolu bulucaksin buna eminim,

Buraya kadar okuduysan teşekkür ederim, bunu yazarken samimiyetle yazdığımı söylemeliyim eğer benimle birlikte aynı fikirdeysen neden geleceğimizi birlikte değiştirmiyoruz hakkımda merak ettiğin bir şey varsa yazabilirsin her zaman yanındayım. Unutma dostum "Zirve aslında 1 değil, 2 kişiliktir görüşmek üzere kendine dikkat et.. :)"

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendine güveninin ve başarı azminin her yaşında aynı şekilde devam etmesini diliyorum.