Vayne CT LoL

MrHero

Ölmedim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Screenshot_1.png

Vayne CT LoL

Merhaba Arkadaşlar! Bugün size League of Legends Vayne CT konusundan bahsedeceğim.

League of Legends CT ne demektir?

CT demek, bir şampiyonun counterları demektir. Yani seçtiğiniz şampiyonu en kolay yenebilen şampiyonlardır. Bu konuda Vayne'i en kolay şampiyonları göstereceğim. Ama counterlarından önce Vayne'nin iyi olduğu şampiyonları da göstereceğim.

Vayne Karşısında Kötü Olan Şampiyonlar

Screenshot_2.png

Lucian

Screenshot_3.png

Renekton

Screenshot_4.png

Illaoi

Screenshot_5.png

Sivir

Screenshot_6.png

Cho'Gath

Screenshot_7.png

Nasus

Screenshot_8.png

Ezreal

Daha Alistar, Braum, Dr.Mundo, Darius gibi şampiyonlar var. Ben sadece birkaçını verdim. Böyle bir durum olduğu gibi bazen bu durumlar Vayne içinde geçerli. Ayrıca bu şampiyonlar Vayne karşısında kötü olabilir fakat bu sizin şampiyonu oynayışınıza da bağlı bulunuyor. Ezreal'la iyi oynuyorsanız Vayne'yi yenme ihtimaliniz mevcut.

Vayne Karşısında İyi Olan Şampiyonlar

Screenshot_10.png

Caitlyn

Draven

Varus

Ashe

Corki

Tristana

Quinn

Graves, Miss Fortune, Twitch gibi şampiyonlarda Vayne'yi yenebilecek şampiyonlar arasında bulunuyor. İyi oynayan bir Vayne ve yanınızda iyi oynayan bir destek oyuncusu olursa bu şampiyonları yenme ihtimali mevcuttur. Ama bende Vayne oynadığım için iyi Miss Fortune ve şu an metada olan Tristana gibi şampiyonlar karşınıza gelirse oyunda zorlanabilirsiniz.

Evet arkadaşlar konumu okuduğunuz için teşekkürler! İyi Forumlar!

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Yeni çıkan şampiyonlara öncelik verebirsin ya da en çok oynanan. Tabii konu tablosuna bağlı.