Version Tercihi

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba İleride Büyük bir sunucu kurma düşüncesindeyiz henüz çalışmalara başlamadık fakat version konusunda hangi versionu açacağımı bilemedim uzun süredir minecraft girmiyorum şuanki kitleyi o yüzden bilmiyorum benim aklımda yüksek versionlar var yeniliklerinden ötürü sunucu hub tarzı olacağı için minigame vs birçok oyun olacak 1.8 çok eskidi artık ayrıca artık bu basit alışılmış ve düşündükçe daha saçma gelen sistemlerden nefret etmeye başladım (faction daki lapis vb) o yüzden yenilikleri bol olan yüksek version açmak istiyorum düşüncelerinizi ve her türlü tavsiyelerinizi yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Merhabalar,
2 gün önce aynı soruyu bende sordum ve pluginler olsun sürüm olsun en düzgün 1.12.2 versiyonunda çalışıyor. 1.15.2 de bana göre güzel hatta şu an 1.15.2 üzerinde server kuruyorum. Fakat 1.15.2 yeni bir sürüm olduğu için pluginler sıkıntı olabiliyor. En önemli sorun ise chunk sorunu var. Çok fazla ram tüketiyor. Ama dediğim gibi çoğunluk olarak 1.12.2 tavsiye ediyor.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
2 gün önce aynı soruyu bende sordum ve pluginler olsun sürüm olsun en düzgün 1.12.2 versiyonunda çalışıyor. 1.15.2 de bana göre güzel hatta şu an 1.15.2 üzerinde server kuruyorum. Fakat 1.15.2 yeni bir sürüm olduğu için pluginler sıkıntı olabiliyor. En önemli sorun ise chunk sorunu var. Çok fazla ram tüketiyor. Ama dediğim gibi çoğunluk olarak 1.12.2 tavsiye ediyor.
Teşekkürler Hocam.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir şekilde açıcakları sunucuda oynamanızı önermiyorum. Max 1 ay açık kalıyor emeklerinize yazık :D Buyrun arkadaşın açtığı önceki konuda attığım yorumlara bakabilirsiniz. Kendisi amatör. Özelden küfürler vs. PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |
:D gene birinin kuyruğuna basmışız galiba projelerimiz yoğun senin gibi boş hayat yaşamadığımız içindir o aksaklıklar ayrıca bizi bilen biliyor biz açtığımızda tam açarız 300 500 tl ye değil :D googleye powerfulcraft yazsan görürsünde nerde sende o zeka buyur 2 yıl önceki tecrübemiz:

CilginImam

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbir şekilde açıcakları sunucuda oynamanızı önermiyorum. Max 1 ay açık kalıyor emeklerinize yazık :D Buyrun arkadaşın açtığı önceki konuda attığım yorumlara bakabilirsiniz. Kendisi amatör. Özelden küfürler vs. PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

aklıma bir yerlerden geliyor gibisin ama çıkaramadım sen sadece plugin paketlerindeki pluginleri türkçeleştirip sunucusuna atıp çok güzel sunucum var diye etrafta gezinip yayın açan eleman değil miydin ya o kadar gereksizdin ki unutmuşum bile konu linki attığın iyi olmuş hatırlatıcı oldu biraz :D bazı yaralar hiç kapanmıyor galiba nasıl koyduysak dikiştutmaz gibi 6 aydır yarası geçmemiş :demi: max 5 kişilik çocuk kadrolu sunucusunun reklamını saldırı yer diye forum gamerda paylaşmaya korkan çocuk büyümüşte abilerine dil uzatıyor bir şeyler öğrenip bizim seviyemize geldiğin gün belki konuşabiliriz ama daha önünde çoook uzun bir yol var be abisi samimi söylüyorum manyak olursun bak

kanka senin dava işi ne oldu merakla bekliyoruz bak