World Painter Schematic Yükleme (Resimli anlatım)

Thanatos71

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda videolu anlatım gördüm ancak resimli anlatım göremedim. Ben de bu konuyu açmaya karar verdim. Anlatacağım yöntemle .schematic uzantılı dosyalar haricinde .bo2 dosyları da yükleyebilirsiniz.
1-) Kendi dünyanızı oluşturduğunuzu varsayıyorum. Layers kısmının altındaki + tuşuna basın ve çıkan yerdeki add a custom layer seçeneğine tıklayın.

2-) Define your custom layer yazan bir pencere çıkacak. İşaretlerdiğim yere tıklayın.Çıkan gözat kısmında elinizdeki schematic dosyasını seçin.

3-) İsterseniz daha fazla schematic yükleyebilir veya daha önce yüklediğiniz dosyaları kullanabilirsiniz. Bu size kalmış. Schematicleri yüklediyseniz ok'a basın.

4-) Bundan sonrası basit. Yüklemek istediğiniz dosyayı fırça ile istediğiniz yere boyayacaksınız. Instensity kısmından yoğunluğu ayarlayabilirsiniz. Unutmayın ne kadar yoğun yaparsanız o kadar çok schematik'iniz olur. Ama eğer sadece bir adet istiyorsanız %50 yoğunlukla 1 kere tıklamanız yeterli. işaretlediğim yerden hazırladığınız haritayı minecraft haritası olarak kaydedebilirsiniz.
Anlatımda kullandığım .bo2 dosyası ve çok daha fazlası için Buraya Tıkla