!! YakamozNetwork (HACKERLERİN EN SEVDİĞİ SERVER) !!

Sizce Yararlımı ??

• Evet

Kullanılan: 8 88.9%
  • Hayır !!

Kullanılan: 1 11.1%
  • Belki

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

VictoryGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya Gerçekten Yeter 1k puan olucam SkyWarsta Bi Olamadım Eskiden Bu Sw böyle değildi VE Hackten 6-7 Kez banlammam da olsa oynuyorum !!

Beni Kesebilmen İçin Hack olman lazım dedi :hmm:

.123 .sayypass .killaura fln yazdım Ve yne sonuç yok hacker kesince Ya Macro Dediler Ya da Hack Dediler !!

!! Lütfen Şu Serverorum e adam gibi bi plugin koyun !!
8kişilik skywars oyununda 3 Kişi En az hack

4Kişilik Odalarda 2 si hax !!

Adam Dİyoki knk inanma ona ben hax deilim diyo .123 yaz diyorum ,123 yazıyo sonra ben sana güveniyom Diyo !!

Şuanki Hatırladığım Hackler [BANNED PLS]

BranTheMan30 [TAŞ KILIÇLIYDIM BENİ ELİYLE KESTİ 1 KALBİM OLDUĞUNU GÖRDÜM EN SON VE ÖLDÜM :ölüm: ]

http://i.hizliresim.com/92bLvo.png

http://i.hizliresim.com/QZyMgG.png
Scorpion11
http://i.hizliresim.com/5MqVol.png

Epicdonut
KaanK ...
[DEVAMINI HATIRLAMIYORUM]
GÖRÜNCE GÖNDERİYİ DÜZENLERİM]
-------------

Daha Ss Bulamadım Sebebi İse 1.500E yapın SS vardı sildim o yüzden yeni çektiklerim !!

Buda Skywars BUgu = http://i.hizliresim.com/m1RL5y.png

Bazen adamlar ölünce puan gelmiyor ve oyunu kazansanız bile hiç bişi yapmıyor!

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hacklerin en sevdiği server ünio değilmiydi

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çocuk olmayan bi minecraft serveri +200 onlinesi olması kaydı ile gösterin 100tl helalinden gönderecegim :)

tüm server 1.8 versiyona çıkartılıyor 1.9 a hazırlıklı şekilde tasarlanıyor belki facebook sayfamıza bir göz gezdirirsiniz şuanda skyblock skywars eggwars 1.8 olmuş durumda. Hileyi engelledigimizde skypeden oyundan yalvar yakar gelip bana yazan sizsiniz benim yapabilecek birşeyim yok. Hackı engelledigimizde ayaklanıyorsunuz :)

VictoryGG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çocuk olmayan bi minecraft serveri +200 onlinesi olması kaydı ile gösterin 100tl helalinden gönderecegim :)

tüm server 1.8 versiyona çıkartılıyor 1.9 a hazırlıklı şekilde tasarlanıyor belki facebook sayfamıza bir göz gezdirirsiniz şuanda skyblock skywars eggwars 1.8 olmuş durumda. Hileyi engelledigimizde skypeden oyundan yalvar yakar gelip bana yazan sizsiniz benim yapabilecek birşeyim yok. Hackı engelledigimizde ayaklanıyorsunuz :)
:)

%90'ı hack olan bi servere 1.8 fayda etmez ve 1.8'e daha etkili hackler var :)

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Çocukları Boşverdim Bi Kaç Yetkili Alsanda Servere Baksalar Survival Games Full Hackerlerle Dolu Kardeş

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hileyi engelleriz skypeden hileyi niye engelledin diye gelen olursa direk engellerim yanlız ?

Mockingjayyv3

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Çoğu yabancı sunucu,küçük olsalarda davranışları böle değil. Ödemeyi paypaldan alabilirim

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Engelle Sorarlarsa. Onlarda Tabi Hilenin Keyfini Yaşamak İstiyorlar..
Ben duruma o şekilde bakmıyorum. Ben duruma oyunu oynayamayacak kadar bilgisiz ve oynamasını bilmeyenlerin ve genelde yaşı ufak olanların kullandıgını düşünüyorum. Şuanda yaptıgımız 1.8 bizim serverimizde devrim anlamına gelebilecek nitelikte görüyorum. Bu tür güncelleme ve değişiklik devam etmeli diye düşünüyorum.

Bu konudaki problemlerden sonra Yaklaşık olarak 150 den fazla hile yüzünden sınırsız uzaklaştırıldı. Ve bundan sonrada bu şekilde devam edicek bize bildirilen veya bizim gördügümüz tüm hileler sınırsız sürede uzaklaştırılacaktir. Aynı şekilde hile koruması testlerine başlamış bulunuyoruz umarım bu konudan müzdarip olan her oyuncumuz bize hak verir. Siz istedinizde biz nezaman yapmadik. Herkeze hayırlı günler.