Duyuru Yapılarınızı Portalda Yayınlayalım!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1.png

mctr.png

Minecraft Türkiye'den Tanıtım Sponsorluğu: Yapılarınızı Portalda Yayınlayalım

Herkese merhabalar!
Bildiğiniz üzere minecraft.net, Minecraft topluluğunca ortaya atılan sunucu projelerini tanıtım açısından muhtelif yollarla desteklemekte. Biz de buna benzer bir destekleme sistemini ülkemizdeki Minecraft sunucularının hizmetine sunmuştuk, bu sistemin halen aktif olduğunu söylemiş olalım; sunucu ödüllerine başvurmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aynı zamanda minecraft.net, başarılı topluluk ürünlerini ana sayfasında yayınlamakta; buna istinaden biz de ülkemizden çıkan ve uluslar arası Minecraft topluluğuna hitap edebilecek yapılar hazırlayan, kıymetli Minecraft mimarlarının yapılarını ana sayfamızda yayınlamayı uygun ve gerekli gördük.

Şartlar:

1. Yapı planetminecraft.com adresinde, [20 - 39] arası elmas almış ise;
    • yapı süresiz olarak Topluluk Ürünü ön ekini alabilir.
    • yapı ücretsiz olarak topluluğa sunulmuş ise, yapı süresiz olarak vitrinde yayınlanabilir.
  2. Yapı planetminecraft.com adresinde, [40 - 69] arası elmas almış ise;
    • yapı süresiz olarak Topluluk Ürünü ön ekini alabilir.
    • yapı ücretsiz olarak topluluğa sunulmuş ise, yapı süresiz olarak vitrinde ve portalda yayınlanabilir.
  3. Yapı planetminecraft.com adresinde, [70 - 109] arası elmas almış ise;
    • yapı süresiz olarak Topluluk Eseri ön ekini alabilir.
    • yapı ücrete tabi değil ise (ücretsizse ya da bir daha satılmamak üzere hali hazırda satışı yapılmışsa), yapı süresiz olarak vitrinde ve portalda yayınlanabilir.
  4. Yapı planetminecraft.com adresinde, 110 veya 110'dan fazla sayıda elmas almış ise;
    • yapı ücrete tabi olabilir. Mimar takımını temsil ederek, forumda yapının konusunu açan üyeye, planetminecraft.com adresinde yapının ilk yayınlanma tarihinden itibaren 6 aylık Satıcı+ üyelik hediye edilir. Bu durumda yapı ücrete tabi ise 6 ay boyunca vitrinde ve portalda yayınlanabilir ve süresiz olarak Topluluk Eseri ön ekini alabilir.
    • yapı ücrete tabi değilse, yapı süresiz olarak mobil portalda ve ana sayfada Topluluk Eseri ön ekiyle yayınlanabilir.
Başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurarak, Forum Destek bölümüne Yapım Portalda Olsun başlıklı bir konu açabilirsiniz.
Yapının adı:
Yapı mimarlarının forumdaki kullanıcı adları:
Yapının bir kısmının ya da tamamının ilk defa yayınlanma tarihi:
Yapının tamamlanarak projenin sonlandığı tarih:
Yapının yayınlandığı planetminecraft.com bağlantısı:
Yapı oyunun hangi sürümü kullanılarak yapıldı?:
Yapının forum konusunun linki:

İyi forumlar!

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu güzel uygulamanızdan ötürü tüm küp sanatçıları adına sizlere teşekkür ediyorum.
Türk minecraft sanatçıları onca emek verip tamamladıkları eserlerini yalnızca küp sanatı forumunda yayımlayıp, ortalama 200-300 görüntülenme ile eserlerinin tanıtımını yapabiliyorlardı. Bundan sonra tanıdığınız imkanlar neticesinde ilginin çok daha artacağına ve özel yapıların farkındalığa ulaşacağına inanıyorum.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tamda sunucu projesine başlamıştım, mimariler fena oluyor :D

çok eskiden paylaştığımız yapılar içinde geçerli mi

Kyalun

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
'yapı ücretsiz olarak topluluğa sunulmuş olmalı.' Yani PMC'de indirme linkinin olmasını mı kast ediyorsunuz?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
tamda sunucu projesine başlamıştım, mimariler fena oluyor :D

çok eskiden paylaştığımız yapılar içinde geçerli mi
Tabii ki, eski projeler için de böyle bir talepte bulunulabilir.

'yapı ücretsiz olarak topluluğa sunulmuş olmalı.' Yani PMC'de indirme linkinin olmasını mı kast ediyorsunuz?
Evet, ücretsiz olması indirme bağlantısı olmasını gerektiriyor fakat ücrete tabi olmaması indirme bağlantısı gerektirmiyor. Ufak bir özetleme yapmak gerekirse:

[40 - 69] arası elmas alan yapılar, PMC'de indirme bağlantısına sahipse ana sayfada yayınlanabilir.

[70 - 109] arası elmas alan yapılar, tekrar satışı yapılmamak üzere başkasına satılmışsa ya da PMC'de indirme bağlantısına sahipse ana sayfada yayınlanabilir.

110 veya 110'dan fazla sayıda elmas alan yapılar için satış izni satıcı üyelik hediyesiyle sağlanacak.

20 elması geçen her yapı, ücretli olup olmadığına bakılmaksızın ön ek alabilir.