Yardım!! Bildiğimiz itemlerin rengini nasıl değiştirebilirim

HIFZI

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örsten mesella &4Coin yazıyom olmuyo onun için ne yapmam gerekir şimdiden teşekkürler bir plugin veya komut ile yapılıyorsa linkini fln atın şimdiden teşekkürler

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir mod ile yapabilirsin. & karakteri normal Minecraft'ta bir işe yaramaz. Asıl renk karakteri §'dir ve oyuncular bunu yazamaz. Bir mod bunu kullanmamızı sağlıyor. Ama adını hatırlamıyorum.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Bir mod ile yapabilirsin. & karakteri normal Minecraft'ta bir işe yaramaz. Asıl renk karakteri §'dir ve oyuncular bunu yazamaz. Bir mod bunu kullanmamızı sağlıyor. Ama adını hatırlamıyorum.
AllUWant yüksek ihtimal genelde creative trollemek için kullanırım gm 1 deki adamı öldüren iksir euheuheu

HIFZI

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mod derken? yani bildiğimiz tekkit deki gibi fln mı? bana plugin gibi bir şey lazım

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
MCEdit ile yapılıyordu sanırım.
§ bu işaret Alt+21 ile yapılıyor, server motd ve texture pack içinde kullanılıyor. Ancak dosyayı kaydedip sonra dosya kullanılırsa u\001001 böyle garip bir koda dönüşüyor, belki de bu kodla renklendirebiliriz.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skriptle yapabilirsin
bi kere aldıktan sonra renkli itemini çoğaltır çoğaltır tepe tepe kullanırsın