[YARDIM]Bungeecord

HERGELEMAN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar serverimde çakmalobi yapıyorum fakat adamlar giriş yapmadan /lobi yazabiliyor. Komutu engelliyorum yinede lobi yazıp gidiyolar bungeeden engellersem komutuda diğer serverlerden /lobi yazılmaz kullandığım plugin Slashserver bu arada , nasıl yapabilirim skript denedim login register harici komut yazılmaması yinede olmuyor çünkü permler bungeecorddan geliyor bungeecord permissions
permissions:
default:
- slashserver.lobi
admin: []
Yardımcı olursanız sevinirim .

@emrah4434 yardımcı olur musun ?

ChatlakMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çalışır mı bilmem ama Authme configinden
Kod:
bungeecord: true
yapmayı deneyebilirsin :)

Oluşabilecek herhangi bir sorundan sorumlu değilim.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynı sorunu bende yaşıyordum mantığımı çalştırarak bir şekilde çözmüştüm ancak hatırlamıyorum komut oluşturmaya yarayan bir plugin vardı mycommands mı neydi onunla çözmüştüm biraz araştırarak sende çözebilirsin.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
http://www.spigotmc.org/resources/authmebridge-for-bungeecord.574/
Bu plugin ile cozebilirsin içinde ikitane plugin çıkıyor buklet olan çakma lobi için bungeecord olanda bungeecord için bukkite attığın pluginde config çıkmaz bungeecorda config çıkar configden hangi serverin çakma lobi olduğunu ayarlaman lazım zaten configi açarsan anlarsın bide bukkite authme pluginide gerek o olmadan çalışmaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bide o adminlerden aldığın Server permini filan ver bu plugin admin olsan bile giriş yapmadan bungeecord komutlarını kullanmayı engelliyor.

HERGELEMAN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR BEN ÇÖZDÜM BİR KAÇ DENEMEYLE
Bungeecordan bütün yetkileri sildim her iki grubunda sonra her sunucuya my commands yükledim mycommands'la /lobiyi yaptım sorun çözüldü teşekkür ederim yinede yardım ettiğiniz için. KONU KILIT

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkileri silmeden ve her sunucuya lobi plugini yüklemeden benim dediğim şekilde yapabilirsin senin yöntemde her sunucuya lobi plugini koyuyorsun ve server gibi yetkilerinde olmuyor benim dediğim yöntemi uygularsan daha sağlam olur ama senin yaptiginda kullanılabilir.

EUGOP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çalışır mı bilmem ama Authme configinden
Kod:
bungeecord: true
yapmayı deneyebilirsin :)

Oluşabilecek herhangi bir sorundan sorumlu değilim.
180 gün olmuş aynı sorun bendede var fakat çalışmıyor