Yardım edin.

Akysens

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar.Hemen olayı anlatayım.Normalde Bilgisayarım çok hızlıdır.Ama Yavaşladı(özellikle şimdiki zamanlar.).İlk Başta Resimler Klasörüne Baktım 5 gb rem kaplıyor :o .Ama onları silemem.Sonra babam öldürür :D . Herneyse.Sonra Temp'e baktım çok fazla şey yok.Sonra Appdataya baktım ordada bir şey yok.Bir mozilla var onu silemedim pc sildirmiyor.(Gıcık Bilgisayar)Sonra videolara baktım 1 tane var ama 4 gb yer kaplıyor. Hemen sildim. Şimdi sorularım:
1. Daha fazla temizleyecek şeyim var mı
2. Bluescreen hatası nedir.
3. Disk birleştirme yapmazsam ne olur
4.Sizce Resimler Klasörünün İçindekileri Sileyim mi
5.Bluescreen hatasını önleyebilir miyiz.

Notlar:
1. Bilgisayar 3gb ram

ElectroTheDBZFan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Senin Sorunun Yer Kaplamasıyla İlgili Değil Ram Kaç GB?

Akysens

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ram 3 gb
Yerel disk C 128 gb
Yereldisk D 123 gb
?

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bluescreen(mavi ekran) hatası güç kaynağı yetmediği için bilgisayrın verdiği bir hatadır. Bilgisayarı zorlayacak yüksek elektrik çekmesini sağlayacak işlemler yaparsanız güç kaynağı yetmezse mavi ekran verir.

Resimler bilgisayarı yavaşlatmaz.

Mozillayı denetim masasından programlar ve özellikler bölümünden kaldırabilirsin.

Tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizlemen iyi olur.

ElectroTheDBZFan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Baban Seni Öldürcekse Sanmıyorum :D
2.Hiçbir Fikrim Yok Ama Bazen Bana (Yılda 2 3 kez fln) ve Çoğunlukla Harun Adlı Arkadaşıma Oluyor
3.Benim Bildiğim Bazı Dosyalar Hata Verebilir.(Noktadan Sonrasını Önemseme Espiri Yaptım :D)Disk yarıya bölünür :D
4.Silmeni Tavsiye Ederim Ancak Resimler 5GB Ram Kaplayamaz Çünkü Senin PCnin Ram 3 GB Rami Var
5.Normalde Bende Biraz Bekleyince PC kendini Yeniliyodu Yane Yeniden Otomatik Olarak Açıyodu.Sende Olmazsa PCyi Tekrar Aç Bi Zararı Varmı Bilemem

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Senin sorunun yer kaplama ile ALAKASI yok. Bilgisayarı çok zorladıgın için Bluescreen hatası alıyorsun (mavi ekran). Bilgisayarına virüs bulaştırmış olabilirsin. Güzel bir tarama yap.

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driverlar güncel değilse bir kontrol et benim eski bilgisayar da mavi ekran veriyordu minecraftı açmaya çalışınca bile. Driverlardan sonra düzeldi. Uyumsuz ram kullanımı da mavi erana yol açabiliyor ama sanmam.