[Yardım]options nasıl kullanılır ? Acil

bilalking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm beyler skriptte options kısmı nasıl kullanılıyor bi örnekle açıklarmısınız

mesela oyuncu /d komutunu kullanınca "[Deneme]gerekli yetkiye sahip değilsin" dicek ama şu Deneme Yerini options kısmından kendim değistirmek istiyom nasıl yapabilirim bilgisi olan yardım edebilir mi :)

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
PHP:
options:
    onek: [Deneme]

send "{@onek} {@mesaj}"

bilalking

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@prefix} (kisaltma.sk, line 28: send "{@prefix} {@mesaj}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@mesaj} (kisaltma.sk, line 28: send "{@prefix} {@mesaj}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@prefix} (kisaltma.sk, line 30: send "{@prefix} {@mesaj}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@mesaj} (kisaltma.sk, line 30: send "{@prefix} {@mesaj}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@prefix} (kisaltma.sk, line 32: send "{@prefix} {@mesaj}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@mesaj} (kisaltma.sk, line 32: send "{@prefix} {@mesaj}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@prefix} (kisaltma.sk, line 34: send "{@prefix} {@mesaj}}"')
[16:37:10 ERROR]: undefined option {@mesaj} (kisaltma.sk, line 34: send "{@prefix} {@mesaj}}"')
[16:37:10 INFO]: [Skript] Encountered 8 errors while reloading kisaltma.sk!

şöyle bir hata alıyorum şimdiden teşekkürler

çözdüm options: kısmını aşağı yazmışım komutun üstüne taşıdım düzeldi yardımın için teşekkürler :)