[YARDİM]Premium Alamıyorum !!!!!!!

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar bugün minecraft premium hesap alacaktım ininal kart ile kart bilgilerini tamamen doğru şekilde giriyorum ve kartın içinde de 60 tl bulunuyor
yani 20 euro nun karşılığı ama kart bilgileri yanlış diyor cidden kafayı yiyeceğim 1 saattir araştırıyorum fakat yararlı bir şey bulamadım son çare olarak sizlere soruyorum.
Nedir çözümü lütfen yardımcı olun teşekkürler..

EDİT:
HATA BU.

Son düzenleme:

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kart bilgileri yanlış..
buradan ininal sitesine üye ol ve giriş yap arından kart bilgilerini gir ve içindeki paraya tekrar bak aynı zamanda bir üyeliğin olmuş olucak. Ardından tekrar
satın almayı dene kart no : önde yazan yer son kullanma tarihi kart no'nun altındaki diğer güvenlik mi ne o şeysi arkada en sağdaki 3 haneli sayı :))

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Onları yaptık fakat sonuç gene aynı..

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tam 60 tl değil yanlız premium 61 lira gibi bir şey :/

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kart bilgilerini yanlış girmişsindir.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kart bilgilerin yanlış başka çözümü yok ininalın sitesinden giriş yapmayı dene girmiyorsa kartın kapanmıştır. Parayla alakası yok çünkü para olmazsa Bilgiler yanlış değil, Yeterli bakiyeniz bulunmamaktadır diyor. Bilgilerin yanlış dostum. Haa şey mi yapıyon yoksa bazı satın alma yerlerinde bir sürü seçenek var hangi kart diye
MasterCard Paypall vb.vb.vb.
Onlardan hangisini seçiyorsun?

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
minecraft.net te mastercard yazan yere basıyorum kart bilgileri doğru dediğin yerden giriş yaptım zaten..

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Büyük ihtimal bir şey yanlış yapıyorsundur başka bir çözümü olamaz kartının son kullanma tarihi'de geçmiş olabilir dikkatli bir bak. Aynı zamanda MasterCard dedikten sonra bütün bilgileri giriyor musun telefon numarası isim soy isim.. Telefon numarası kartına para yüklediğin numarayı girmelisin.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Büyük ihtimal bir şey yanlış yapıyorsundur başka bir çözümü olamaz kartının son kullanma tarihi'de geçmiş olabilir dikkatli bir bak. Aynı zamanda MasterCard dedikten sonra bütün bilgileri giriyor musun telefon numarası isim soy isim.. Telefon numarası kartına para yüklediğin numarayı girmelisin.
Özelden vermiş olduğun ağa geliyorum?

TheDifference

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim illa minecraft.net'ten satın almak zorunda değilsin satan başka yerlerde var.

Carrys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim illa minecraft.net'ten satın almak zorunda değilsin satan başka yerlerde var.
Minecraft.net den başka satanlar güvenilir değil sadece minecraftedu var mojangla anlaşma yapan onlardan başka orjinal minecraft hesabı satan yok dünyada

TheDifference

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende 2 yıl önce mnt**** diye bir siteden satın aldım yani minecraft.net'ten satın almadım.[DOUBLEPOST=1435860684,1435860654][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar bende 2 yıl önce mnt**** diye bir siteden satın aldım yani minecraft.net'ten satın almadım.
Ve hala hiçbir sorun yok.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güvenmek kolay değil dostum.