Yasuo CT

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
gamer.png

yasuoo.jpg

Selam millet! LOL kategorisi ben bir iki gün ara verince boş kalmış. Eh, okuldan önce son konumu size sunmaktayım.

yasuo, eğer verimli oynanırsa oyun sonunda kartopu etkisi ile oyunu taşıyacak bir şampiyondur. Ama oyunun başları çok verimli olmaz ise oyunun sonları biraz biraz güçlenmeye başlayacaktır. yasuo, ne kadar oyunu taşıma potansiyeline sahipse de, kırılgan bir şampiyondur. Şimdi ise yasuo'u koridorda ve takım savaşlarında zorlayabilecek şampiyonlara bakalım.
İlk sırada Jax yer alıyor. Belki de yasuo'u en fazla zorlayacak şampiyon olabilir. Jax, "E" yeteneği ile yasuo'u yerine mıhlar ve susturursa büyük bir üstünlük sağlar. Jax, saldırı hızı yüksek bir şampiyon olduğu için yasuo'a fazla hasar verebilir. Ayrıca Jax'ın kaçma mekaniği de güçlüdür. Diğer şampiyonlarımız:
Riven
Fiora
Akali
Soraka
Kayle
Darius
Renekton
Malzahar
Tryndamare'dir.

Bunların yanında yasuo'nun da güçlü olduğu, zorladığı şampiyonlar vardır. Bunlar:
Vel'Koz
Nidalee
Gragas
Lux
Ziggs
Ahri
Caitlyn
Kassadin
Fizz
LeBlanc gibi şampiyonlara karşı yasuo güçlüdür.

yasuo'nun "R" yeteneği havada duran rakiplere uygulanan bir yetenektir. Bu yüzden Alistar, Malphhite, Vi, Wukong, Aatrox ve Janna gibi şampiyonlarla uyumludur.

Yazımız burada sonlanmakta. Umarım işinize yaramıştır.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Quinn kadar Yasuoya karşı iyi olan bir hero tanımadım.
800 k durdurucu.

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı çok üzülmek ben okullar açılıyor çünkü :D ):