YesilMetin2 90-200Level Bol dönüşümlü Sunucu

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
emek sunucu bekliyor insan ki oynasın, türklerin açtığı emek sunucularada pek güvenilmiyor ;(
yine de güzel bir sunucu, mt2 oynamam için artık çok geç oldu... yaş oldu 20, bu vakitten sonra bana tekrar mt2 oynatacak bir sunucu zor açılır, eski sunucuları andıran tek bir sunucu bile yok, bakın aynısı demiyorum andıran tek bir sunucu yok.

başarılı bir sunucu olabilir, iyi bir reklam ve biraz şans ile gerçekten doldurabilirsin sunucunu... iyi forumlar

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
emek sunucu bekliyor insan ki oynasın, türklerin açtığı emek sunucularada pek güvenilmiyor ;(
yine de güzel bir sunucu, mt2 oynamam için artık çok geç oldu... yaş oldu 20, bu vakitten sonra bana tekrar mt2 oynatacak bir sunucu zor açılır, eski sunucuları andıran tek bir sunucu bile yok, bakın aynısı demiyorum andıran tek bir sunucu yok.

başarılı bir sunucu olabilir, iyi bir reklam ve biraz şans ile gerçekten doldurabilirsin sunucunu... iyi forumlar
şöyle 2008 deki mt2 olsda oynasak valla dolunay çaldırmayı özledim

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
şöyle 2008 deki mt2 olsda oynasak valla dolunay çaldırmayı özledim
çok hesap çalmıştık ya, Allah affetsin :D
tr.gg ile site ile çok şeyler yapıyorduk, şimdi kimse inanmaz. 6 yaşında ki çocuklar bile çok kurnaz oluyor

bir de, ticaret hilesinin olduğunu sananlar ve bulmaya çalışanlarda vardı :D

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
çok hesap çalmıştık ya, Allah affetsin :D
tr.gg ile site ile çok şeyler yapıyorduk, şimdi kimse inanmaz. 6 yaşında ki çocuklar bile çok kurnaz oluyor

bir de, ticaret hilesinin olduğunu sananlar ve bulmaya çalışanlarda vardı :D
zamanında varmış config miydi neydi metin2 ayarlarından bişeyi değiştirince oluymuş ama fixlemişler :D

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Teşekkürler. Yükseleceğiz inşallah!