yetermi ?? batihost

EmpireCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BatiHost tan 8gb ramli bir sunucu alıcam buna faction ve skyblock kurmayi duşunuyorum sizce yeterlimi 8gb ? Başka hostlara güvenmiyorum artık bi batihost kaldı nitrado ilgisiz ve burnu havada erkan abi hemen wp de konuşmaya başladı dediğim gibi sizce yetermi ? Yoksa sadece ilkten skyblock ve pvp mi acsam kaca kac ram vermeliyim?

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer makineni kullanmayı bilirsen,
saygısız davranmazsan,
whatsapp dan ulaştın diye ve 100 TL verdin diye batihost u satın aldım diye düşünmezsen,
karşıdaki de insan bu adamların bir sitesi var, oradan yazayım dersen,
her işin acele olmazsa;

batihost her şeye yeter hocam.

EmpireCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer makineni kullanmayı bilirsen,
saygısız davranmazsan,
whatsapp dan ulaştın diye ve 100 TL verdin diye batihost u satın aldım diye düşünmezsen,
karşıdaki de insan bu adamların bir sitesi var, oradan yazayım dersen,
her işin acele olmazsa;

batihost her şeye yeter hocam.
Cok acık sözlüsünüz :) kusra bakma erkan abi wpden rahatsiz ettim olur olmaz ben ilk defa vds alıcam o yüzden (Ya yapamassam) var içimde vede babam ali ağaoğlu deil yani sunuculari acmakla 5-6 gün uğraşak istemiyorum kitlenirsem yardim edeceğinizide biliyorum tabii ki satın almıs gibi düşünmem sunucumu şu an kendi bilgidayarimdan kurduğum spigotta build ekibimle bitirmeye calışıyoruz bayramdan önce olmassa bayramdan sonra :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şöyle ki, konudan bağımsız biraz fakat öncelikle sunucunu hazırla, ondan sonra sunucu al orada çalıştır. Sunucu alıp üstünde sunucu hazırlamak mantıklı değil tecrübeyle sabittir.

EmpireCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
QUOTE="bgencacat, post: 1995107, member: 10176244"]şöyle ki, konudan bağımsız biraz fakat öncelikle sunucunu hazırla, ondan sonra sunucu al orada çalıştır. Sunucu alıp üstünde sunucu hazırlamak mantıklı değil tecrübeyle sabittir.[/QUOTE]
Ben ne diyiorum zaten spigotta hazirliyorum sunucuyu bi problemmi var anlamiyorum spigotta bilgisayarimda sunucumu hazirliyorum vds yi acinca sunucu dosyalarini atucam ama onlari nasil ayarlicam birleştirme flan bne hep nitradodan acmiştim nitrado ilgisiz ve pahalı tabii ki hazir oldugu zaman alicam makineyi ama hic kullanmadiğim ucin 4-5 gün dedim sen farklı şekilde anlamişsin

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cok acık sözlüsünüz :) kusra bakma erkan abi wpden rahatsiz ettim olur olmaz ben ilk defa vds alıcam o yüzden (Ya yapamassam) var içimde vede babam ali ağaoğlu deil yani sunuculari acmakla 5-6 gün uğraşak istemiyorum kitlenirsem yardim edeceğinizide biliyorum tabii ki satın almıs gibi düşünmem sunucumu şu an kendi bilgidayarimdan kurduğum spigotta build ekibimle bitirmeye calışıyoruz bayramdan önce olmassa bayramdan sonra :)
Yaw batihost hakkindan gelmeyecegi sorun yok sen raad ol ,ama adamlar pluginer degil, sana sunucu vds vb. Ne istersen yaparlar bunu bil
Lokasyonu 1 gunde degistirdiler birde obir gunu sunucuma eklediler
Simdi sen bu kadar ilgiyi hangi hostingden aldin duydun ?
Axitr var adam gecen sene mesaj attim daha yazmadi ssler var isteyene atarim
Nitradoyu kullanmadim pahali sanki DDR5 kullaniyorlar fiyatlara bak
İstersen sunucuma gel test yap ping vb. 6GB Dir

EmpireCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaw batihost hakkindan gelmeyecegi sorun yok sen raad ol ,ama adamlar pluginer degil, sana sunucu vds vb. Ne istersen yaparlar bunu bil
Lokasyonu 1 gunde degistirdiler birde obir gunu sunucuma eklediler
Simdi sen bu kadar ilgiyi hangi hostingden aldin duydun ?
Axitr var adam gecen sene mesaj attim daha yazmadi ssler var isteyene atarim
Nitradoyu kullanmadim pahali sanki DDR5 kullaniyorlar fiyatlara bak
İstersen sunucuma gel test yap ping vb. 6GB Dir
Batihosta artık güvenim sonsuz adamlar ilgileniyo bende noob deilim biliyorum ama nitradida farkli sunuculara baglardik bungee ile ama ayni ip sunucularina basil yapucaz bilemedin şimdi yapsak bile spigot.yml den bungeecord: true yapsak authme den oyuncular kendi ip leri uzerinemi kaydolur true yapmadiğinda nitradoda herkes sw nin ipisinden kaydoluyo yani mesela maxregisteri: 2 yaparsak sadece kocaa sunucuya 2 kidi kaydolabilir ama bunu 99999 yaparsakta herkes hesap acar skyda toprak kasar vs vs artik kafamdaki tek soru bungee birleştirmesi eğer batihost bana göstericekse maaşim bu gün yaticak bayramda yada bayran sonrasi alicam 16makine daha rahat olur sunucularun hepsini hazirlar ekleye ekleye huba ceviricem bungee konusunda öğretip gosteriyolarsa yada video varsa tam şekilde eksiksiz yapabilecegim direk alicam yoksa 1-2 gb makine alıp denicem nasil yapilir oda zaman kaybi olucak ve para kaybi
MOBİLDEN YAZİYORUM HATALI YAZDIYSAM KUSRA BAKMAYIN

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batihosta artık güvenim sonsuz adamlar ilgileniyo bende noob deilim biliyorum ama nitradida farkli sunuculara baglardik bungee ile ama ayni ip sunucularina basil yapucaz bilemedin şimdi yapsak bile spigot.yml den bungeecord: true yapsak authme den oyuncular kendi ip leri uzerinemi kaydolur true yapmadiğinda nitradoda herkes sw nin ipisinden kaydoluyo yani mesela maxregisteri: 2 yaparsak sadece kocaa sunucuya 2 kidi kaydolabilir ama bunu 99999 yaparsakta herkes hesap acar skyda toprak kasar vs vs artik kafamdaki tek soru bungee birleştirmesi eğer batihost bana göstericekse maaşim bu gün yaticak bayramda yada bayran sonrasi alicam 16makine daha rahat olur sunucularun hepsini hazirlar ekleye ekleye huba ceviricem bungee konusunda öğretip gosteriyolarsa yada video varsa tam şekilde eksiksiz yapabilecegim direk alicam yoksa 1-2 gb makine alıp denicem nasil yapilir oda zaman kaybi olucak ve para kaybi

Bize ait olan BungeeCord anlatım videomuz, gayet basit bir anlatıma sahip, iyi seyirler;

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Galiba 16GB dansonra bungeecord kurduruluyor sen soyle onlar yapar