Yılbaşı İndirim Teması

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
İlk Temam Kızmayın Başta Bence.
İsteğe Göre İndirim Kısmını Değiştirebilirim.
Gelelim Resme, Adobenin Hazır Template ile yaptım. Adobe Programı İle. Ücretli Çalışma Düşünebilirim Özel Mesaj Atın.
Adobe_Post_20181224_211110.jpg

Önerilerinizi Bekliyorum.
@Majoras
@AdexTR

R

Reloven

Ziyaretçi
Her şeyden önce mizanpaja dikkat ederek başla (: Hoş gözükmüyor. Yılbaşı indirimi ise ona uyacak temel renkleri kullan yeşil, kırmızı, beyaz, vb. Freepik - Flaticon vb. sitelerden yılbaşı ile ilgili görseller/iconlar(Yılbaşı ağacı, Kurdela, vb.) edin ve süsle. Sağ ve sol kenarlarda pattern kullanacak isen bunu yılbaşı temasına uygun tut kartopu, kar tanesi, kardan adam, vb. Ücretli çalışma düşünemeyecek kadar acemisin para her zaman son önceliğin olsun. Gelişmen dileğiyle.

R

Reloven

Ziyaretçi
Örnek olarak bir sayfa için tasarlamış olduğum instagram story temasına göz atabilirsin

NewYearInstagram.jpg

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Her şeyden önce mizanpaja dikkat ederek başla (: Hoş gözükmüyor. Yılbaşı indirimi ise ona uyacak temel renkleri kullan yeşil, kırmızı, beyaz, vb. Freepik - Flaticon vb. sitelerden yılbaşı ile ilgili görseller/iconlar(Yılbaşı ağacı, Kurdela, vb.) edin ve süsle. Sağ ve sol kenarlarda pattern kullanacak isen bunu yılbaşı temasına uygun tut kartopu, kar tanesi, kardan adam, vb. Ücretli çalışma düşünemeyecek kadar acemisin para her zaman son önceliğin olsun. Gelişmen dileğiyle.
Dediğinden bir şey anlamadım vallaha ben öylesine hazır Adobe template editledim, kendime ait değil.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hazır almak yerine kendin çizip yapsan daha iyi olmaz mı ? ve Yılbaşı İndirimi yazısı orantısız olmuş düzeltmelisin.

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok basit bir teması olmuş. Kendini geliştirirsen daha güzel projeler ortaya çıkar. (Önceki projelerinden birkaç tane gördüm gayet güzel yapmışsın fakat bu olmamış gibi)