YourMC Dev Proje !

YourMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YourMC Dev Proje ! English - Turkish Yöneticilerin Bulunacagı Büyük Server Beta 2015 Official 2017 Açılış !

Savaş Takvimi [Etkinlikler !]

Sunucu Takibimiz.

Güncellenen Görev Listemiz !

Power UP Store Yani Marketimiz !

ve Giriş Sayfamız.

Vede Küçük Çaplı Logomuz !

Hepinizi Bekliyoruz YourMC ! Knight sunucumuz ilk 70 level karaktere İphone 5 Ve Ps4 dagıttı

Burada Neden Olmasın ? :)

İletişim Sorunlar : fb.com/parisbk1963

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konu tekrarı yapıyorsunuz. Lütfen tek konu altında konularınızı birleştirin.

YourMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ellerinde bir şey olmadan iftira atıyor bu gençler yaşı minimum 12 dir babası dayak atar oda üzüntüden..

Your Online GAMES olarak böyle kişilikleri barındırmamak üzere uğraşıyoruz oyuncu kalitesi degil oyuncu kişiselligi bizi ilgilendirir .[DOUBLEPOST=1408719748,1408719704][/DOUBLEPOST]hayır aynı şey sitemizde mevcut script bize ait ve başka scripte para verecek kadar aptal olmamalıyız sizce ' de ' öyle degilmidir ?

saçma işler yapmayın denetle degil script üzerinden degiştirilebilir .

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ellerinde bir şey olmadan iftira atıyor bu gençler yaşı minimum 12 dir babası dayak atar oda üzüntüden..

Your Online GAMES olarak böyle kişilikleri barındırmamak üzere uğraşıyoruz oyuncu kalitesi degil oyuncu kişiselligi bizi ilgilendirir .[DOUBLEPOST=1408719748,1408719704][/DOUBLEPOST]hayır aynı şey sitemizde mevcut script bize ait ve başka scripte para verecek kadar aptal olmamalıyız sizce ' de ' öyle degilmidir ?

Tamam sakin olalım lütfen siz konunuza devam edin. :) Rapor ederseniz gerekli işlemler yapılır.

YourMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır tazminat davasını başlatıyorum web üzerinden , ip bulunursa kagıtlar ellerine ulaşır asılsız insan suçlama ve playerleri kötüleme açısından sunucuya ve şirkete zarar veriyor .

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hayır tazminat davasını başlatıyorum web üzerinden , ip bulunursa kagıtlar ellerine ulaşır asılsız insan suçlama ve playerleri kötüleme açısından sunucuya ve şirkete zarar veriyor .
Tabii, nerede hak ettiğiniz adeleti bulacağınızı düşünüyorsanız oraya başvurmakta özgürsünüz. :)

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

:) Şöyle bir şey Varki Yaşım 19 Kardesim Senin Yaşın Kadar Server Açdım Hayatinda Serverinde Olamıyacak Kadar Userim Oldu

3 Ayda 44 bin Kayitli Uye :) Vede Yourko Sana Ait Degil Cünkü Yourko Sahibi Böyle Şeylerle Ugrasm

Vede 1 sorum olacak ismin nedir krdsm ?[DOUBLEPOST=1408720222][/DOUBLEPOST]

Buyur HodriMeydan :) Yapamacagin şeyler bunlar birazdan herşeyin ne oldugunu ortaya cıkaracam

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
YourKO gibi bir dev işi gücü yok MC ile uğraşacak öylemi güldürmeyin beni.
Your ismini prim olarak göstermeyi de kesin.
Veya bana kanıt verin :)

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Siz kimsiniz? :D

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rockendark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tam olarak ip adresi ve oyun içi görüntüler göremedim