Youtube Platformu Üzerinden Twitch Derlemeleri

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhabalar! Uzun süredir düşündüğüm ve yapmak istediğim bir projem vardı. Bunun üzerinde çalışmalar gerçekleştirdim ve biraz kafa yorup "Twitch Clips" adında bir YouTube kanalı oluşturdum. Haliyle içerisinde gündemde kalan, "mağara" niteliği taşımayan Twitch Klipleri olucak. Açıkçası tutucağından hiç şüphem yok çünkü üzerine üzerine gidiyorum, editlemeye çalışıyorum, gayret gösteriyorum. Sizlerde bu platformda gelişmemize yardımcı olmak için "Abone Ol" seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Ha birde! Videoları izlemeyide unutmayın tabi.

Neyse efendim fragmanı geçelim ve ben size sıcak sıcak yeni çıkmış YouTube kanalımın adresini şöyle takdim edeyim : Twitch Clips

En iyi cevaplar
0
Merhaba güzel çalışmalar yapmışsın zamanın da devam etmişsin ama şimdi tekrar'dan yarı da bırakıcağın dan korkttum açıkcası bir işe başlıyorsan onun devamını getirerek büyürsün ve youtube de böyle işliyor biliyorsun ki, İstediğin gibi iyi yerlere gelirsin Abone oldum. ^_^

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba güzel çalışmalar yapmışsın zamanın da devam etmişsin ama şimdi tekrar'dan yarı da bırakıcağın dan korkttum açıkcası bir işe başlıyorsan onun devamını getirerek büyürsün ve youtube de böyle işliyor biliyorsun ki, İstediğin gibi iyi yerlere gelirsin Abone oldum. ^_^
Teşekkürler, elimden geldiğinde aktif olmaya çalışıyorum ama çoğu zaman yoğun oluyorum.